Nowości w OXY24, firmy się bardzo ucieszą

Firma Oxycom poinformowała o rozszerzeniu listy aplikacji dostępnych w ramach chmurowej usługi OXY24 o pakiety oprogramowania firmy Meteoryt Software. Dzięki temu w zasobach OXY24 znalazły się programy niezbędne dla każdej firmy – m.in. wspomagające prowadzenie biura, wystawianie faktur oraz prowadzenie ewidencji zasobów. Z wszystkich aplikacji można korzystać z poziomu przeglądarki internetowej, bez kupowania tradycyjnej licencji (płatność uiszczana jest w modelu abonamentowy lub per godzina).

OXY24 to usługa stworzona m.in. z myślą o firmach, które chcą korzystać z nowoczesnych narzędzi informatycznych wygodnie, z dowolnych urządzeń i bez ponoszenia wydatków na licencje. Oprogramowanie dostarczane jest w modelu chmurowym – aplikacja działa w serwerowni Oxycom (użytkownik nie musi instalować programu w swoim komputerze – można go uruchomić z poziomu przeglądarki internetowej lub umieszczając stosowny skrót na pulpicie).

Użytkownicy OXY24 nie muszą nic samodzielnie instalować, wdrażać czy konfigurować. Wystarczy wejść na stronę www.oxy24.pl, wybrać odpowiednią aplikację, zarejestrować się i zapłacić. Od tego momentu można korzystać z programu – nie tylko na komputerze z Windows, ale również w Mac OS X i Linuksie, a także na urządzeniach mobilnych (z systemami Google Android oraz Apple iOS). Dotyczy to również aplikacji, które zostały napisane wyłącznie dla Windows – dzięki OXY24 bez problemu skorzystamy z nich na innych platformach.

Firma w chmurze

Teraz w zasobach OXY24 pojawiły się produkty firmy Meteoryt Software, składające się na kompletny zestaw oprogramowania dla firm. W sumie jest to 30 pozycji – wśród nich znalazły się m.in. programy Asystent CRM, Asystent Faktura, Asystent Firma, Asystent Magazyn oraz Rachunki. Klienci OXY24 mogą również korzystać z oprogramowania stworzonego z myślą o specyficznych branżach – m.in. Asystent Gabinet Lekarski, Asystent Kancelaria Prawnicza czy Asystent Warsztat. Oddzielną kategorię tworzą aplikacje z serii Asystent Rejestr, przeznaczone m.in. dla nowoczesnych gospodarstw rolnych i służące m.in. do ewidencjonowania zwierząt hodowlanych.

„Aplikacje wprowadzone właśnie do OXY24 powinny zainteresować firmy z praktycznie wszystkich sektorów – są tu zarówno programy, które przydadzą się w każdym przedsiębiorstwie, jak i specjalistyczne rozwiązania, przeznaczone dla konkretnych branż. Jesteśmy przekonani, że klienci docenią proponowany przez nas nowy model dostępu do oprogramowania – nowoczesny, wygodny i atrakcyjny pod względem finansowym” – komentuje Jarosław Domieniuk – Pełnomocnik Zarządu Oxycom. „Nasz klient nie musi posiadać żadnej specjalistycznej wiedzy informatycznej – oprogramowanie dostępne w OXY24 po prostu działa, bez żmudnego i czasochłonnego wdrażania, aktualizowania itp.” – dodaje Domieniuk.

Opłaty za korzystanie z aplikacji dostępnych w OXY24 uiszczane mogą być na dwa sposoby – poprzez opłacanie miesięcznego abonamentu lub wykupienie dostępu na określoną liczbę godzin. To rozwiązanie dla firm, które szukają metod na ograniczenia wydatków na IT oraz przedsiębiorstw o rozproszonej strukturze, w których wielu użytkowników korzysta z tych samych aplikacji (dzięki OXY24 każdy pracownik ma dostęp do swoich i firmowych danych z dowolnego miejsca).

Opis usługi oraz pełną listę aplikacji dostępnych w ramach OXY24 (wraz z cennikiem) znaleźć można na stronie: http://oxycom.pl/home/dla-firmy/oxy24/czym-jest-oxy24/

0
Źródło: OXYCOM
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.