Osobisty asystent w GG

Komunikacja z Infobotem sprowadza się do wysłania na nr GG:100 odpowiedniego hasła, słowa kluczowego. Wystarczą one Infobotowi do sformułowania odpowiedzi, którą może być na przykład prognoza pogody. Teraz, aby dowiedzieć się czy w Lublinie będzie padało, wystarczy będąc w Lublinie wpisać po prostu pytanie: Czy będzie padać? Bot sam rozpozna nasze miejsce przebywania i dopasuje prognozę, odpowiadając np.:
Osobisty asystent w GG
Asystent w sieci GG teraz o dużo większych możliwościach

Asystent w sieci GG teraz o dużo większych możliwościach

“Nie będzie dzisiaj padać w Lublinie”.

Możemy ustawić asystenta GG w ten sposób, że będzie nam przypominał o ważnych spotkaniach, wydarzeniach, również cyklicznie.

Dzięki temu, że GG dostępne jest zarówno w komputerze, jak i w telefonach, Infobot może cały czas nam asystować i pomagać w organizacji czasu, wspierać przy tłumaczeniach dzięki wbudowanym słownikom, podpowiadać rozwiązania i przedstawiać program TV.

Zaletą tego asystenta jest to, że nie trzeba instalować dodatkowych aplikacji do przypominania, organizacji czasu, programów telewizyjnych. Infobot działa w oparciu o już zainstalowane GG w komputerze, czy w smartfonie, a cała komunikacja odbywa się przez okno rozmowy komunikatora.

Aby poznać pełną listę możliwości nowego Infobota, należy wysłać pod nr GG:100 hasło Pomoc.

Infobot jest bezpłatną usługą dostępną dla użytkowników komunikatora GG.

Czym jest Infobot?

Infobot jest botem informacyjnym oferującym prognozę pogody dla 518 miast, program telewizyjny dla 287 stacji, słowniki językowe: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, szwedzki, chorwacki, duński, norweski, rosyjski, ukraiński, słownik języka polskiego, wyrazów bliskoznacznych, ortograficzny, alarm, notes, Wikipedię, wyniki Lotto, imieniny, newsy, kursy walut, skracanie linków, biorytm, informacje o związkach chemicznych, sennik, imiennik, biorytm, horoskop, wskaźnik masy ciała, teksty piosenek, kody pocztowe, anonimowe zapytanie o prezent, informacje o konkursach w GG.