Rozpoczęła się jesienna wyprzedaż na Steamie

Achtung! Przygotować karty kredytowe i konta bankowe do pełnej gotowości! Rozpoczęła się jesienna wyprzedaż gier na Steam. W ofercie mnóstwo tytułów po obniżonych cenach. Zainicjować przedświąteczny szał zakupów wirtualnych.

Na niecałe dwa miesiące przed zimową wyprzedażą, na którą czeka wielu Graczy, rozpoczęła się jesienna obniżka cen. Promocja będzie trwać od 21 do 26 listopada 2012 roku. Codziennie w ofercie znajdą się gry przecenione dodatkowo, ale ogólne obniżki sięgające od 25 do 75% objęły swym zasięgiem aż sto tytułów. Każdy znajdzie coś dla siebie i jeżeli zwlekaliście z kupnem jakiegoś tytułu, to właśnie nadarza się okazja.

Na pierwszy ogień dodatkowych obniżek poszło 6 gier:

XCOM: Enemy Unknown

– 33,49€ (138,20 zł.)

Magic: The Gathering

– 4,49€ (18,53 zł.)

The Walking Dead

– 12,49€ (51,54 zł.)

Darksiders II

– 16,99€ (70,11 zł.)

Age of Empires III Complete

– 9,24€ (38,13 zł.)

Terraria

– 3,39€ (13,99 zł.)

Nie da się ukryć, że ceny popularniejszych gier wcale nie są dla nas żadną okazją. Pudełkowa wersja gry XCOM: Enemy Unknown (

RECENZJA

) na PC, wydana przez firmę Cenega, kosztuje według serwisu Ceneo od 101,00 do 123,19 złotych. Tak więc nawet wliczając koszty wysyłki zrobimy lepszy interes zamawiając ten tytuł przez internet. Słuszniejszą cenę ma chociażby Terraria, którą można określić mianem „Minecraft 2D”.

Jak już jednak wspominałem, promocje obejmują ponad setkę innych tytułów, a w tym także wiele gier niezależnych jak chociażby nasz polski McPixel (

RECENZJA

) za 3,34€ (13,78 zł.). Jest w czym wybierać, więc warto przejrzeć listę dostępnych gier.

Pełną ofertę znajdziecie na stronie głównej

Steam

, a na przegląd przecenionych gier niezależnych zapraszam na tą

podstronę

.

0
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.