Tablet Lenovo podbija polski rynek niską ceną

Lenovo IdeaTab 2107 to propozycja dla użytkowników poszukujących tabletu, z którego można korzystać zarówno w autobusie, jak i w domowym zaciszu. Terminal waży 400 gramów, a jego grubość to 11 mm. Kompaktowe wymiary oraz lekka konstrukcja sprawiają, że urządzenie można łatwo obsługiwać jedną ręką. W zależności od wersji, IdeaTab 2107 pozwala na przechowywanie 4, 8 lub 16 GB danych. Co istotne, tablet posiada slot na karty pamięci microSD, rozwiązanie rzadko spotykane w innych 7-calowych terminalach.
Tablet Lenovo podbija polski rynek niską ceną
Kompaktowy tablete Lenovo w dobrej cenie

Kompaktowy tablet Lenovo w dobrej cenie

Jednordzeniowy procesor taktowany jest zegarem 1 GHz, a wspierany jest przez 1 GB pamięci RAM. Tablet posiada dwie kamery – frontową o matrycy 2 Mpx, przeznaczoną do prowadzenia rozmów wideo oraz tylną z matrycą 3 Mpx, służącą do fotografowania oraz nagrywania filmów.

Tablet łączy się z otoczeniem zewnętrznym za pośrednictwem łącza WiFi lub Bluetooth. Urządzenie dostępne jest także w wersji z wbudowanym modemem 3G. W standardzie natomiast znajdziemy odbiornik GPS, radio FM oraz baterię, która zapewni do 8 godzin ciągłej pracy.

Nad wszystkim czuwa system Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Lenovo IdeaTab 2107 w Agito.pl kosztuje 999 zł.