Telewizory LED od Samsunga, specjalnie dla Polaków

Samsung przedstawia nowy telewizor opracowany specjalnie na cyfryzację sygnału telewizyjnegow Polsce. Model EH5020 posiada uproszczoną instalacjęorazstrojenie kanałówinie wymaga żadnych dodatkowych urządzeń typu dekoder czy satelita. Telewizor wystarczy podłączyć do anteny i cieszyć się obrazem lepszej jakości i dźwiękiem cyfrowego sygnału.
Telewizory LED od Samsunga, specjalnie dla Polaków
Samsung przygotowany na cyfryzację w Polsce. A ty?

Samsung przygotowany na cyfryzację w Polsce. A ty?

Samsung przygotował specjalny model telewizora, który jest w pełni przystosowany do odbioru naziemnej, cyfrowej telewizji w Polsce. Model EH5020 został skonstruowany w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić jego montaż oraz instalację. Wystarczy go podłączyć do anteny telewizyjnej, a następnie skonfigurować w trzech krokach, aby od razu mieć dostęp do wszystkich kanałów nadawanych na tzw. multipleksach. Dzięki zmianie telewizora użytkownicy nie muszą się też martwić o kupno dodatkowego dekodera czy konieczność męczącego sterowania urządzeniem za pomocą dwóch pilotów.

Kolejnym atutem wymiany starego kineskopowego telewizora na nowy jest oszczędność energii. Przeciętny pobór prądu przez klasyczny telewizor kineskopowy to 100W. Nowe telewizory Samsung EH5020 zużywają zaledwie 20W (model 32-calowy).

Sugerowane ceny detaliczne:

UE32EH5020 – 1649 zł

UE40EH5020- 2199 zł

Oczywiście przygotowanym na cyfryzację można być, kupując jakikolwiek telewizor z wbudowanym tunerem MPEG-4 lub oddzielny dekoder DVB-T.