Dropbox kupuje Audiogalaxy, pojawi się odtwarzacz audio?

Dropbox oferuje ogromne możliwości. Ma aplikacje niemal na wszystkie platformy, dzięki czemu mógłby się sprawdzić jako wyśmienity odtwarzacz audio. Niezależnie gdzie jesteśmy, logujemy się na swoje konto i mamy dostęp do własnych playlist z wygodnym interfejsem. W teorii.
Dropbox kupuje Audiogalaxy, pojawi się odtwarzacz audio?

Taką funkcję prawdopodobnie już niedługo pokaże Microsoft. W Sieci pojawiły się zrzuty ekranu pokazujące elementy interfejsu audio z aplikacji SkyDrive. Być może Dropbox nie chce zostać w tyle. Tego jeszcze nie wiemy, gdyż ekipa Audiogalaxy zapowiada tajemniczo “niesamowite nowe możliwości” dla użytkowników Dropboksa.

Trudno powiedzieć jak będzie wyglądała nowa usługa. Scenariusze są dwa. Pierwszy to odpowiednik Google Music. Wrzucamy swoje pliki MP3 na wydzieloną przestrzeń dyskową i w ten sposób otrzymujemy dostęp do muzyki niezależnie od tego, gdzie jesteśmy. Drugi to usługa steramingu stacji radiowych/wybranych gatunków muzycznych podobna do Last.fm. Więcej szczegółów zapewne pojawi się już niebawem. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do oficjalnego wpisu

na blogu Audiogalaxy

.