John Coen wyprodukuje film kinowy Angry Birds

Prawdę powiedziawszy, nie mam pojęcia jak z gry na komórki można zrobić film. To jednak nie moje zmartwienie, a Johna Coena, który zajmie się produkcją kinową pod tytułem Angry Birds.
Tak, z tego zrobią film

Tak, z tego zrobią film

Producent filmu „Jak ukraść księżyc”, John Coen, podejmie się dość trudnego zadania, jakim jest ekranizacja gry Angry Birds. –

John to niesamowicie utalentowany producent, jesteśmy zachwyceni, że dołączył do naszego stada. Z doświadczeniem Johna oraz wiedzą Davida w tworzeniu i zarządzaniu własnym, zdobywającym sukcesy studiem, ta dwójka to wymarzony zespół do stworzenia filmu niekonwencjonalnymi metodami. Obaj profesjonaliści mają wymarzone przez nas umiejętności i wizję do tworzenia niesamowitych rzeczy — mówi Mikal Hed, szef Rovio, czyli firmy, która stworzyła Angry Birds.

Wspomniany wyżej David ma na nazwisko Maisel i przyjmie rolę producenta wykonawczego. Jest obecnie dyrektorem Marvel Studios, był producentem wykonawczym filmu Iron Man.

Jestem podekscytowany, to dla mnie zaszczyt, że będę pracował nad tym filmem z Mikaelem, Davidem i niesamowicie utalentowanymi artystami i programistami z Rovio. Patrząc pod kątem zarówno rozrywkowym, jak i strategicznym, Rovio to awangarda innowacji w grach i przeciera on szlaki na nowe sposoby interakcj pomiędzy fanami a postaciami z Angry Birds. Spędziłem niezliczoną ilość czasu nad grami Angry Birds przez ostatnie lata, więc jestem dobrze przygotowany do nakręcenia tego filmu — mówi Coen.

0
Źródło: Rovio
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.