Microsoft chce, byś święta spedził z Windows 8

Osiem powodów według Microsoftu, dla których warto kupić Windows 8, to
Microsoft chce, byś święta spedził z Windows 8
Windows 8 na święta?

Windows 8 na święta?

1. Nie przegap pierwszej gwiazdki, czyli…Christmas countdown
Pamiętasz kalendarze adwentowe, które w dzieciństwie słodko umilały oczekiwanie na Święta? Spraw sobie przyjemność, powróć do czasów młodości i odliczaj dni do pierwszej gwiazdki z aplikacją Christmas Countdown, Aplikacja podaje, ile czasu pozostało do świąt i wprowadza bożenarodzeniowy nastrój, dzięki tematycznej muzyce i animacjom.

2. Zbieraj świąteczne inspiracje przez cały rok w OneNote
Zdarza się, że najlepsze pomysły na świąteczne aranżacje i prezenty dla bliskich przychodzą w najmniej oczekiwanym momencie. Swoje inspiracje możesz zbierać w każdej chwili i w dowolnej formie dzięki aplikacji OneNote. Wypisz pomysły, zrób zdjęcie produktu telefonem, zapisz link, zrób notatkę głosową i zachowaj to wszystko w jednym miejscu. Multimedialne notatki możesz zapisać na wirtualnym dysku SkyDrive, aby mieć do nich dostęp w każdej chwili i z każdego miejsca.

3. Nie przepłacaj za prezenty dzięki Nokaut 24
Ogranicz nadmierne przedświąteczne wydatki. Zaplanuj mądre zakupy z aplikacją Nokaut 24, opartą na doskonale znanej porównywarce cen. Nie musisz wychodzić z domu, aby znaleźć najlepsze pomysły na prezent i najkorzystniejsze oferty. Nokaut 24 umożliwia dostęp do ponad 7 milionów ofert z 3600 sklepów, które można zestawiać, porównywać, oceniać i sprawdzać online.

4. Świąteczne kartki w cyfrowym wydaniu – Fresh Paint czeka
Zaskocz znajomych kartkami świątecznymi swojego autorstwa. Aplikacja Fresh Paint pomoże Ci obudzić w sobie duszę artysty i stworzyć własne dzieło. To wyjątkowo prosty, kreatywny i wciągający edytor obrazów stworzony do ekranów dotykowych. Pamiętaj, własnoręcznie przygotowane prezenty sprawiają najwięcej radości, więc weź swój tablet w dłoń i twórz.

5. Domowe wypieki z cyfrowej Książki Kucharskiej ofeminin.pl lub WaszaKuchnia.pl
W sklepie z aplikacjami Windows 8 znajdziesz liczne aplikacje z wyjątkowymi przepisami w tym polskie tytuły takie jak: Książka Kucharska ofeminin.pl i WaszaKuchnia.pl. Skorzystaj z nich, aby wyszukać najlepsze przepisy na tradycyjne dania, urozmaicić potrawy na świątecznym stole, czy zrobić listę niezbędnych składników i dokładnie zaplanować związane ze świętami wydatki. Podczas gotowania tablet lub laptop z systemem Windows 8 z powodzeniem zastąpi tradycyjną książkę kucharską, dzięki czemu szybko i sprawnie przygotujesz wszystkie potrawy.

6. Spędź święta wśród najbliższych z dalekich stron dzięki Skype
Urządzenia z systemem Windows 8 to idealne narzędzia do komunikacji i utrzymywania bliskiego kontaktu z rodziną i znajomymi. Wszystkie kontakty zgromadzone są w jednym miejscu, dzięki czemu pozostajesz na bieżąco i w każdej chwili możesz w prosty sposób wybrać najodpowiedniejszy kanał do komunikacji z wybraną osobną. Złóż im życzenia za pomocą e-maila z nowej, przejrzystej poczty Outlook.com, komunikatora Skype, czy poprzez portal społecznościowy. Możesz też otrzymywać bieżące aktualizacje informujące o aktywności najważniejszych dla Ciebie osób. Nawet jeśli w te święta przebywają daleko od Ciebie, dzięki Windows 8 ta odległość nie będzie miała znaczenia.

7. Święta pełne rozrywki – VOD zamiast Kevina
Windows 8 to także nieograniczone możliwości rozrywki. Nie musisz po raz kolejny oglądać tych samych filmów proponowanych w sztywnej świątecznej ramówce telewizyjnej. Wśród oferty na system Windows 8 znajdują się liczne aplikacje serwisów VOD, w tym m.in. polska Strefa VOD, czy popularna Ipla oraz Tvnplayer. W święta z Windows 8 oglądaj dokładnie to co chcesz i naprawdę lubisz! Albo skorzystaj z bogatej oferty gier Xbox wśród, których znajdziesz najlepszej jakości tytuły od popularnych producentów takich jak m in.: Microsoft Studios, Rovio, Miniclip, Gameloft, ZeptoLab, Glu Mobile czy Halfbrick Studios.

8. Windows 8 na prezent
Nie wiesz jeszcze, jaki prezent sprawi najwięcej radości najbliższym? Szukasz czegoś nowego, pięknego, a zarazem funkcjonalnego i praktycznego? Postaw na Windows 8. Imponująca oferta notebooków i tabletów z nowym systemem Microsoft pozwoli znaleźć idealny upominek dla każdego.

Czy Microsoft przekonał was do zakupu Windows 8, zważywszy na fakt, że zdecydowaną większość z wyżej wymienionych punktów można mieć na Windows 7, Mac OS, a nawet darmowym Linuksie?