Rekordowa liczba wystawców na targach CES 2013

“Dzięki największej powierzchni wystawienniczej w historii targów, będziemy mogli zaprezentować ogromną ilość innowacyjnych technologii i usług” – powiedział Gary Shapiro, prezes oraz dyrektor generalny CEA. – “Od technologii opartej na chmurze, poprzez osiągnięcia w medycynie i motoryzacji, po najnowsze aplikacje i urządzenia mobilne – wszystkie te innowacje zaprezentowane na naszych targach będą wpływać na rynek pracy oraz wzrost ekonomiczny na całym świecie.”
Rekordowa liczba wystawców na targach CES 2013
Będzie się działo!

Będzie się działo!

Podczas CES 2013 zaprezentuje się ponad 3 000 wystawców na największej powierzchni wystawienniczej w 45-letniej historii największego na świecie wydarzenia poświęconego technologii użytkowej. Najwięksi producenci z branży motoryzacyjnej zaprezentują swoje najnowsze osiągnięcia. Wśród nich znajdą się: Audi, Chrysler, Ford, General Motors, Hyundai, Kia, Lexus oraz Subaru.

W tym roku na targi CES powróci również strefa iLounge Pavilion prezentująca produkty i technologie i-related, łącznie ponad 440 wystawców. Powierzchnia iLounge wzrosła czterokrotnie od czasu jej wprowadzenia w 2010 r.

Interesującym punktem wydarzenia będzie strefa Eureka Park TechZone gdzie swoje pomysły zaprezentuje ponad 140 firm start-up’owych. Nowym punktem programu w Eureka Park jest podjęcie współpracy ze Startup America, co pozwoli na zebranie w jednym miejscu wschodzące firmy, młodych przedsiębiorców, inwestorów oraz duże firmy i media, co umożliwi zapoznanie się z niesamowitymi innowacjami prognozującymi przyszłość elektroniki użytkowej.

Przestrzeń przeznaczona na technologie wykorzystywane w zakresie ochrony zdrowia i promocji zdrowego trybu życia zarejestrowała 25-procentowy wzrost wystawców. Ponad 215 producentów zaprezentuje najnowsze osiągnięcia na rynku sprzętu wykorzystywanego do pomiaru masy ciała, możliwości monitorowania liczby spożywanych kalorii, jak również aplikacje oferujące dostęp do pełnej historii choroby, zawierające kompleksowe dane biometryczne i zapewniające zdalny dostęp do lekarzy.

Program zbliżających się targów obejmuje 300 sesji, podczas których głos zabierze 800 mówców –ekspertów z takich firm jak Qualcomm, Panasonic, Samsung, Verizon, American Express, AT&T, Coca-Cola, Salesforce.com, Samsung czy Unilever.

Targi CES 2013 będą gościć 3 000 wystawców z całego świata, którzy zaprezentują innowacyjne produkty w 15 głównych kategoriach, w tym między innymi audio, elektroniki motoryzacyjnej, inteligentnych domów, obrazowania cyfrowego i fotografii, gier oraz cyfrowej rozrywki i płatnych treści mobilnych.