Zgarnij super tablet Lenovo w konkursie CHIP.pl!

Zgarnij super tablet Lenovo w konkursie CHIP.pl!

Lenovo IdeaTab A2109 opiera się na czterordzeniowym procesorze Nvidia Tegra 3 z taktowaniem 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM oraz systemie operacyjnym Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Wysokiej jakości materiały wyświetlane są na 9-calowym ekranie LED o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, zaś dźwięk zapewniają głośniki stereo wspomagane technologią SRS Surround Sound. Producent nie zapomniał także o dwóch kamerach (1,3 MP do wideorozmów oraz 3 MP z tyłu), łączności WiFi i Bluetooth, a także o odbiorniku GPS. Bateria pozwala natomiast na maksymalnie 10 godzin korzystania z zasobów Internetu.

Co trzeba zrobić, by zdobyć super tablet?

Codziennie w dniach 19.12.2012 – 23.12.2012 roku na stronie chip.pl będzie publikowane pytanie, ukryte w materiałach (newsach, artykułach, testach itp.) opublikowanych tego samego dnia. Odpowiedzi na każde z 5 pytań należy przesłać jak najszybciej, tuż po opublikowaniu danego pytania, na adres

e-mail: [email protected]

. O pojawieniu się pytania na stronie chip.pl będziemy Was informować na profilu facebook.com/chip.pl wraz z podpowiedzią, gdzie należy go szukać.

Kto zdobędzie nagrodę?

Tablet otrzyma osoba, która zdobędzie największą liczbę punktów, przyznawanych za jak najszybsze przysłanie e-maili z odpowiedzią. Każdorazowo (po każdym pytaniu) przyznajemy od 1 do 5 punktów wg klucza: dla najszybciej otrzymanej odpowiedzi – 5 punktów i kolejnych odpowiedzi z gorszym czasem odpowiednio 4 punkty, 3 punkty, 2 punkty, 1 punkt.

Nagrodę główną otrzyma osoba z największą liczbą punktów, tj. osoba, która była najszybsza w wysyłaniu poszczególnych składowych odpowiedzi. Dla trzech kolejnych osób mamy nagrody pocieszenia – torby Sevilla na laptop 15,6″.

UWAGA, pierwsze pytanie pojawi się jeszcze dziś!

Więcej informacji na stronie chip.pl/konkursy