Akaneiro: Demon Hunter do przetestowania za darmo

Czerwony Kapturek to kolejna po Alicji w Krainie Czarów bajka, którą zainspirowało się studio Spicy Horse. Do 16 stycznia możecie wziąć udział w otwartej becie gry i przekonać się czy polowanie na japońskie demony sprawi Wam przyjemność.

Akaneiro: Demon Hunters to hack’n”slash z przepiękną, cell-shadingową grafiką, który zabiera nas w podróż przez krainy Orientu. W grze wcielimy sie w Czerwonego Łowcę polującego na demony różnej maści (wilkołaki, japońskie duchy yokai, wampiry), który wyrusza z zakonu Akane do wioski Anjów, która jest nękana przez powyższe monstra. Za zdobyte w walce punkty będziemy rozwijać statystyki postaci, kupować nowe wyposażenie (tego elementu ma być bardzo dużo) i uczyć się nowych umiejętności. System rozwoju postaci ma umożliwić graczowi stworzenie własnej klasy.Tym, co wyróżnia grę z szeregu jest przepiękna, cell-shadingowa grafika przypominająca na myśl Okami.

Do 16 stycznia możecie przetestować wersję beta gry i podzielić się z twórcami własnymi spostrzeżeniami. Wystarczy, że wypełnicie formularz na oficjalnej stronie gry. Spicy Horse zdecydowało się ostatecznie zmienić model biznesowy. Akaneiro: Demon Hunters nie umożliwi grania bez opłat jak pierwotnie informoawaliśmy. Niestety twórcy nie podali jeszcze właściwej ceny gry.

Gra trafiła także na Kickstarter. Jeśli zbiórka przekroczy 200 tys. $ twórcy przygotują wersję gry na urządzenia mobilne, pod iOS i Android. Do końca akcji pozostało 23 dni. Na chwilę obecną Akaneiro: Demon Hunters zebrało ponad 54 tys.$.

0
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.