Asus VivoTab Smart nareszcie na polskim rynku

Mierzący 9,7mm grubości i ważący 580g Asus VivoTab Smart posiada podświetlany diodami LED ekran o przekątnej 10,1 cala. Zapewnia on obraz w rozdzielczości 1366 x 768 w technologii IPS, która gwarantuje 178-stopniowe kąty widzenia. Asus VivoTab Smart wyposażono w pięciopunktowy ekran dotykowy, pozwalający na płynną obsługę systemu Windows 8. Klawiatura TranSleeve to dodatek łączący funkcje pokrywy, klawiatury i podstawki, która nie tylko ułatwia pisanie, ale też chroni tablet przed uszkodzeniami.
Asus VivoTab Smart nareszcie na polskim rynku
Asus VivoTab Smart

Asus VivoTab Smart

Dzięki dwurdzeniowemu procesorowi Intel Atom Z2760 Asus VivoTab Smart pracuje, jak mnie zapewnia Asus, szybko i sprawnie nawet do 9,5-godziny na baterii. Tablet jest w pełni kompatybilny z aplikacjami dla systemu Windows 8. Oferuje także obsługę szerokiej gamy akcesoriów plug and play.

Asus VivoTab Smart posiada kamery umieszczone z przodu i z tyłu urządzenia. Tylna kamerka (8MP z funkcją auto-fokus, pięcioma soczewkami) pozwala nagrywać filmy w jakości 1080p Full HD, natomiast przednia kamera (2MP) nadaje się do prowadzenia rozmów wideo. W VivoTab Smart zastosowano także system audio Asus SonicMaster, poprawiający jakość dźwięku przy odtwarzaniu dowolnego rodzaju muzyki z wbudowanych głośników stereo.

Asus VivoTab Smart dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych – białym, niebieskim oraz czerwonym. Będzie można go nabyć u autoryzowanych dostawców Asus w Polsce. Sugerowana cena detaliczna VivoTab Smart na naszym rynku wynosi 2499 PLN za model z anteną Wi-Fi i 4G LTE.

Więcej:Asus