Asus VivoTab Smart nareszcie na polskim rynku

Nowy tablet Asus VivoTab Smart z procesorem Intel Atom i Windows 8 już w sprzedaży.

Asus VivoTab Smart

Asus VivoTab Smart

Mierzący 9,7mm grubości i ważący 580g Asus VivoTab Smart posiada podświetlany diodami LED ekran o przekątnej 10,1 cala. Zapewnia on obraz w rozdzielczości 1366 x 768 w technologii IPS, która gwarantuje 178-stopniowe kąty widzenia. Asus VivoTab Smart wyposażono w pięciopunktowy ekran dotykowy, pozwalający na płynną obsługę systemu Windows 8. Klawiatura TranSleeve to dodatek łączący funkcje pokrywy, klawiatury i podstawki, która nie tylko ułatwia pisanie, ale też chroni tablet przed uszkodzeniami.

Dzięki dwurdzeniowemu procesorowi Intel Atom Z2760 Asus VivoTab Smart pracuje, jak mnie zapewnia Asus, szybko i sprawnie nawet do 9,5-godziny na baterii. Tablet jest w pełni kompatybilny z aplikacjami dla systemu Windows 8. Oferuje także obsługę szerokiej gamy akcesoriów plug and play.

Asus VivoTab Smart posiada kamery umieszczone z przodu i z tyłu urządzenia. Tylna kamerka (8MP z funkcją auto-fokus, pięcioma soczewkami) pozwala nagrywać filmy w jakości 1080p Full HD, natomiast przednia kamera (2MP) nadaje się do prowadzenia rozmów wideo. W VivoTab Smart zastosowano także system audio Asus SonicMaster, poprawiający jakość dźwięku przy odtwarzaniu dowolnego rodzaju muzyki z wbudowanych głośników stereo.

Asus VivoTab Smart dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych – białym, niebieskim oraz czerwonym. Będzie można go nabyć u autoryzowanych dostawców Asus w Polsce. Sugerowana cena detaliczna VivoTab Smart na naszym rynku wynosi 2499 PLN za model z anteną Wi-Fi i 4G LTE.