CES 2013: Z tym gadżetem szef się nie dowie, że odwiedzałeś TE strony

CES 2013: Z tym gadżetem szef się nie dowie, że odwiedzałeś TE strony

Na większości stanowiskach szefowie zakazują korzystania z portali społecznościowych, bo uważają, że to marnotrawstwo czasu. Nie wspominam już o innych stronach internetowych, powszechnie uznawanych za zakazane. Teraz możesz jednak surfować po Internecie do woli, a szef o niczym się nie dowie. Wszystko za sprawą małego gadżetu o nazwie iTwin Connect – to niewielkie urządzenie USB, złożone z dwóch identycznych części.

Aby skorzystać z dobrodziejstw gadżetu, należy odłączyć jedną część i włożyć do portu swojego prywatnego komputera. Drugą część trzeba zabrać ze sobą i włożyć do publicznego komputera, na którym chcemy posurfować w zupełnej prywatności. W ten sposób stworzymy tunel Wirtualnej Sieci Prywatnej (VPN) do naszego domowego komputera.

Po uaktywnieniu funkcji “teleportacji”, ruch będzie kierowany przez komputer domowy. To oznacza, że nawet jeśli dostęp do jakiegoś portalu na danym komputerze jest zablokowany, to dzięki iTwin Connect i tak uzyskamy do niego dostęp. Warunek jest jeden – domowy komputer musi być włączony.

Nowy gadżet kosztuje 129 dolarów.