Chyba możemy już zacząć czekać na Fallouta 4

Aktor wcielający się w jedną z postaci z Fallout 3 twierdzi, że już niedługo otrzymamy więcej "ThreeDoga". Czyżby nawiązywał do zapowiedzi Fallout 4?! Bardzo prawdopodobne, ludzie!

Na temat kolejnej odsłony serii Fallout pisaliśmy jak do tej pory raz. W momencie, gdy jeden z forumowiczów forum Reddit stwierdził, że akcja gry rozgrywać się będzie ponoć w Bostonie, ale nie odważył się na podanie jakichś szczegółów. Jeśli oczywiście w ogóle je znał… Więcej o tym poczytacie

tutaj

, ponieważ tymczasem

mamy podstawy sądzić, iż już niedługo usłyszymy pierwsze oficjalne wzmianki o

Fallout 4

!

Aktor (Erik Todd Dellums) podkładający głos pod osobę niejakiego ThreeDoga z trzeciej odsłony postapokaliptycznego cyklu, DJ-a Galaxy News Radio, umieścił dwie interesujące wiadomości na swoim Twitterze. Pierwsza z nich brzmi tak:

„Dla wszystkich fanów Fallout 3 i ThreeDoga: jest szansa na więcej Doga! Trzymajcie kciuki!”

. Ta krótka

wypowiedź najprawdopodobniej zwiastuje moment ogłoszenia prac nad czwartą odsłoną wspomnianej serii.

Nie są to informacje pewne, rzecz jasna, niemniej drugi Twitt –

„Otrzymałem zgodę, żeby o tym wspomnieć, więcej trzymajcie kciuki.”

– zdaje się potwierdzać fakt, że chodzi tutaj o jakiś konkretniejszy projekt.

Brzmi to wszystko bardzo tajemniczo i tym bardziej – diabelnie zachęcająco. Zdecydowanie jednak coś może być na rzeczy, a potwierdzenie prac nad

Fallout 4

wydaje się być najbardziej prawdopodobne. No bo o jaki inny projekt powiązany z „Trójką” i ThreeDogiem może chodzić, hę? Poczekajmy jednak na oficjalne informacje.

0
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.