e-pity 2012, czyli rozlicz się z fiskusem w 5 minut

Jest już dostępna nowa, poszerzona wersja programu e-pity do rozliczania PIT-ów za 2012 r. Aplikacja pozwoli szybko i sprawnie wypełnić najpopularniejsze deklaracje – w tym PIT-37 – i przesłać je do systemu e-deklaracje.gov.pl lub wydrukować.

W programie e-pity 2012 uproszczono wybór dowolnego OPP oraz usprawniono odbiór UPO. W tym roku aplikacja jest darmowa także do użytku komercyjnego przez biura rachunkowe i doradców podatkowych, a pracodawcom pozwala na wypełnienie i przesłanie przez internet PIT-11 oraz PIT-4R. Program e-pity jest dostępny na platformy Windows, Mac OS i Linux, na tablety (Android, iOS) oraz w wersji on-line. Można go pobrać na stronie www.e-pity.pl Na rozliczenie się z fiskusem w programie e-pity wystarczy 5 minut. Do wypełnienia PIT-a możemy użyć poręcznego kreatora lub skorzystać z aktywnych deklaracji. Program sam pilnuje limitów i sumuje kwoty w przypadku rozliczania kosztów, darowizn lub ulg. Aplikacja e-pity jest darmowa pod warunkiem przekazania 1% podatku dowolnej organizacji pożytku publicznego. Teraz wybór OPP został jeszcze bardziej uproszczony – można je wybrać z listy lub wpisać własną fundację czy stowarzyszenie, na co nie pozwala większość dostępnych na rynku aplikacji rozliczeniowych.

Program e-pity 2012 z aktualnymi deklaracjami PIT do rozliczania podatku dochodowego za rok 2012, obowiązującymi od 1 stycznia 2013 r. można pobrać pod adresem: http://e-pity.pl/pobierz_darmowy_program/ Na tej stronie użytkownicy znajdą także instrukcję wideo jak w 5 minut wypełnić deklarację i wysłać ją przez internet. Więcej informacji na www.e-pity.pl

Źródło: E-File Solutions
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.