Flux In-Ear – dokanałowe słuchawki dla graczy od SteelSeries

SteelSeries, czołowy producent sprzętu dla graczy przedstawił dziś swój najnowszy produkt z segmentu audio, który jest kolejnym modelem z serii Freedom to Play.

Słuch

awki SteelSeries Flux In-Ear zostały zaprojektowane z myślą o mobilnym graniu oraz rozrywce na wszystkich urządzeniach przenośnych. Sześciomilimetrowe przetworniki pozwalają na dokanałowe dopasowanie słuchawke nie zmniejszając przy tym jakości dźwięku.

Flux In-Ear to produkt stworzony z myślą o mobilnym gamingu i rozrywce, co oznacza dla nas, że jakość dźwięku słuchawek powinna być równie niesamowita, jak podczas korzystania z domowego komputera. Dopasowanie i wygoda sprawiają, że jedne słuchawki można kochać, a inne odstawić na półkę.– powiedział Bruce Hawver, dyrektor zarządzający SteelSeries. Dzięki wybraniu małych przetworników, mogliśmy stworzyć dokanałowe słuchawki, które dostarczą użytkownikom potężnych muzycznych wrażeń, a ich idealne, komfortowe dopasowanie zapewni redukcję hałasu z zewnątrz – dodał

Słuchawki dokanałowe SteelSeries Flux In-Ear dostępne będą w sklepie internetowym SteelSeries oraz w wybranych sklepach od 11 lutego br. w sugerowanej cenie 49,99 €. Więcej informacji oraz zdjęcia dostępne są na

http://steelseries.com/fluxinear

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.