KONKURS! Złam kod i zdobądź ekstra certyfikaty SSL o wartości 615 zł!

KONKURS! Złam kod i zdobądź ekstra certyfikaty SSL o wartości 615 zł!

Zbliża się Dzień Kryptologii, pora więc godnie uczcić to wydarzenie! Dlatego wraz z serwisem CertyfikatySSL.pl organizujemy konkurs, w którym mamy dla was supernagrody!

Nagrody główne:

Nagrody pocieszenia:

  • Zestaw gadżetów Domeny.pl
  • Certyfikat SSL Comodo Secure Email na jeden adres email
  • Bezpłatna rejestracja jednej, niezajętej domeny z końcówką.com na okres roku
  • Mysz bezprzewodowa A4Tech G7-630N

Zadanie:

Codziennie od poniedziałku do czwartku na stronie Chip.pl będzie publikowane pytanie w formie zaszyfrowanej. Zadaniem uczestnika jest rozszyfrowanie pytania i udzielenie na nie poprawnej odpowiedzi. W piątek, w wielkim finale, opublikowane zostanie pytanie otwarte, również w zaszyfrowanej formie.

Przyznawanie nagród

:

Zwycięzcami konkursu

zostaną trzej uczestnicy, którzy poprawnie odpowiedzą na wszystkie pytania i wykażą się największą kreatywnością przy odpowiedzi na pytanie otwarte. Konkurs rozstrzygnie jury, które przyzna także nagrody pocieszenia.

Odpowiedzi na WSZYSTKIE pytania oraz pytanie otwarte należy wysłać na adres:

[email protected]

do północy w

niedzielę

27.01.2013 roku . Podpowiedzi:

Informacje o pojawieniu się pytania na stronie Chip.pl będziemy publikować na profilu facebook.com/CHIPpl, natomiast podpowiedzi do rozszyfrowania pytań będziecie mogli znaleźć na profilu facebook.com/domenypl. Każdego dnia pojawią się trzy podpowiedzi.

Więcej informacji na stronie chip.pl/konkursy.

Serwis //CertyfikatySSL.pl powstał dla wszystkich, którzy chcą tworzyć wyższy poziom bezpieczeństwa w Internecie. Udało nam się zgromadzić na jednej stronie wszystkie dostępne na świecie rodzaje certyfikatów SSL. Znajdują się tu m.in. certyfikaty chroniące domeny, oprogramowanie, pocztę elektroniczną i pieczęcie bezpieczeństwa. Poszczególne grupy segregują certyfikaty wg wystawców, typu walidacji, typu certyfikatu i gwarancji. W ten sposób selekcja i dokonywanie wyboru jest łatwiejsze.