Monitor dla graczy w przystępnej cenie od AOC

AOC e2462Vwh to stylowy monitor Full HD o przekątnej ekranu 60 cm (23,6"). Zaprojektowano go z myślą o wymagającej społeczności graczy. Z bardzo krótkim czasem reakcji – tylko 2 ms – i podświetleniem LED, model ten według producenta ma zapewnić graczom najwyższej jakości wrażenia

AOC e2462Vwh to przede wszystkim ostry, wolny od smug obraz, nawet w szybko zmieniających się sekwencjach w najnowszych grach i dynamicznych filmach akcji. Czarno-biała obudowa oprócz tego, że wygląda bardzo klasycznie, umożliwia też dyskretne ukrycie kabli w tylnej części podstawy. Inteligentne funkcje oprogramowania, takie jak energooszczędny tryb Eco czy Screen+, oferują użytkownikom dodatkowe korzyści, chociaż nie są najważniejszą zaletą tego sprzętu.

Zaawansowane funkcje

Monitor zapewnia płynny obraz nawet w najbardziej dynamicznych scenach w grach czy filmach. Firma AOC wyposażyła model w najnowocześniejszy panel TN, charakteryzujący się ultrakrótkim czasem reakcji – zaledwie 2 ms. Monitor oferuje rozdzielczość Full HD i jest kompatybilny z HDCP. W połączeniu z jasnością 250 cd/m2 i kontrastem dynamicznym 50 000 000:1 (kontrast statyczny: 1000:1), monitor AOC e2462Vwh zapewnia żywy i ostry obraz na dużym ekranie o przekątnej 60 cm (23,6″). Dzięki technologii podświetlenia LED, model ten jest szczególnie ekonomiczny w użytkowaniu.

Nowe wzornictwo

Monitor AOC e2462Vwh to klasyczne, czarno-białe wzornictwo, doskonale pasujące do nowoczesnych wnętrz. Podstawa monitora ma umieszczone porty HDMI i VGA z tyłu, na biurku nie ma więc widocznych kabli. Mi osobiście taki styl wzornictwa dla graczy podoba się o wiele bardziej niż „wszędzie tam, gdzie nie jest to potrzebne damy podśietlenie!!!!!!11111111jeden”

Inteligentne oprogramowanie

Firma AOC wyposażyła monitor e2462Vwh w oprogramowanie, którego zadaniem jest zmniejszenie zużycia energii oraz zapewnienie innych korzyści: na przykład i-Menu umożliwia wygodną zmianę ustawień monitora za pomocą myszy, zaś za pomocą funkcji Screen+ można podzielić ekran na kilka okien. I tak już niskie zapotrzebowanie na energię można jeszcze ograniczyć za pomocą predefiniowanych ustawień e-Saver i Eco Mode; dzięki nim monitor spełnia wymagania certyfikatów, takich jak TCO 5.0 lub EPEAT Silver.

AOC e2462Vwh cena:

Monitor e2462Vwh będzie dostępny w sprzedaży w lutym br. w sugerowanej cenie detalicznej brutto 784 zł.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.