Tani Office 365 dla użytkowników domowych i jeszcze tańszy dla studentów!

Tani Office 365 dla użytkowników domowych i jeszcze tańszy dla studentów!

W nowej wersji rozwiązanie jest oferowane w formie usługi w chmurze. Nowa oferta obejmuje pełny zestaw najnowszych aplikacji Office. Można z niej korzystać na pięciu komputerach PC lub Mac oraz 5 urządzeniach mobilnych typu tablet czy smartfon z systemem Windows. Wraz z zakupem usługi użytkownik otrzymuje dodatkowe 20GB na wirtualnym dysku SkyDrive oraz co miesiąc 60 minut na połączenia telefoniczne poprzez Skype.

Microsoft będzie teraz udostępniać wiele nowych funkcji i usług dostępnych w pierwszej kolejności w chmurze i odchodzić od tradycyjnego modelu wydawania nowych wersji w cyklu trzyletnim. Gotowe nowości są dostarczane użytkownikom na bieżąco, dzięki czemu użytkownicy dysponują zawsze najnowszymi funkcjami oraz usługami, a jednocześnie eliminowane są uciążliwości związane z aktualizacjami.

Firma Microsoft udostępniła dziś także, atrakcyjną cenowo licencję Office 365 dla studentów .

Do oferty na całym świecie weszły także

nowe wersje tradycyjnego pakietu Office

— Office dla Użytkowników Domowych i Uczniów 2013, Office dla Użytkowników Domowych i Małych Firm 2013 oraz Office Professional 2013. Wersja usługi Office 365 dla firm zostanie wprowadzona do oferty globalnej wraz z nowymi funkcjami 27 lutego br.

Ceny:

Cena rocznej licencji Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych (na 5 stanowisk) wynosi 359 złotych. Wersja dla studentów (licencja czteroletnia na 2 urządzenia) to koszt 299 złotych. Uwaga, ceny mogą różnić się u poszczególnych sprzedawców.