Capcom Arcade Cabinet: jeszcze w tym miesiącu na PS3 i Xbox 360

Avenger, Ghosts 'n Goblins, Commando i wiele innych zagości już niebawem na naszych konsolach. Tylko czy odgrzewane kotlety są wciąż warte swojej ceny?

Czy za 17 gier, którym stuknęło już ćwierćwicze warto wydać aż 29,99$ (około 90 zł)? Czy ówczesny gameplay na dzisiejsze czasy nie jest już po prostu przestarzały? A może fakt, że po latach znów będzie można pograć w co-opie ze starymi kumplami w gry, przy których spędziło się dzieciństwo przeważy kwestie finansowe? To już zostawiam Wam do rozważenia.

Od 19 lutego na PSN i Xbox Live Arcade będzie można zakupić

Capcom Arcade Cabinet

– aplikację, w ramach której cyklicznie będą udostępniane kolejne klasyki firmy. Wszystkie 17 gier będzie odświeżone (rozdzielczość HD) i ma posiadać system osiągnięć oraz trofeów, rankingi, tryb co-op lokalny i online, oraz funkcje społecznościowe (publikacja screenów na Facebooka dla Xboxa 360 i wgrywanie filmików z gry na YouTube dla PS3). Cały zbiór będzie można kupić w cenie 2000 MSP lub 29,99$. Pierwszą grę – Black Tiger będzie można otrzymać bezpłatnie.

A oto daty premier, skład i ceny poszczególnych pakietów:

  • Game Pack 1 (Black Tiger, 1943: Battle of Midway, Avenger) –premiera: 20 lutego, cena: 400 MSP lub 4,99 euro
  • Game Pack 2 (Ghosts ‚n Goblins, Gun.Smoke, Section Z) – premiera: 6 marca, cena: 800 MSP lub 9,99 euro
  • Game Pack 3 (Side Arms, The Speed Rumbler, Exed Ages [Savage Bees]) – premiera: 20 marca, cena: 800 MSP lub 9,99 euro
  • Game Pack 4 (Commando, Legendary Wings, Trojan) – premiera: 3 kwietnia,cena: 800 MSP lub 9,99 euro
  • Game Pack 5 (1942, SonSon, Pirate Ship Higemaru) – premiera: 17 kwietnia, cena: 800 MSP lub 9,99 euro

Gracze, którzy wykupią wszystkie 5 pakietów za darmo otrzymają jeszcze 2 inne gry – niestety Capcom nie zdradził ich nazw.

0
Źródło: IGN
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.