G Data pokaże zupełnie nową technologię antywirusową

G Data pokaże zupełnie nową technologię antywirusową

Organizatorzy jednej z najważniejszych imprez w dziedzinie informatyki, oprogramowania, nowych technologii i sprzętu komputerowego na świecie będą poruszali zagadnienie globalnego dzielenia się wiedzą oraz wspólnego korzystania z osiągnięć i wymiany doświadczeń za pośrednictwem najnowszych dostępnych technologii. Ochrona sieci firmowej przed szpiegostwem i atakami przestępców jest tu najważniejsza. Po latach prac, G Data zaprezentuje swoją zupełnie nową technologie antywirusową “Made in Germany”, która dostarczy szybką i efektywną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem komputerowym: technologie CloseGap – aktywną ochronę hybrydową.

Prócz nowej technologii, niemiecki dostawca zabezpieczeń IT przedstawi najnowsze rozwiązania biznesowe wyposażone w moduł PatchManagement. Patchmanagement umożliwi firmom likwidowanie luk w systemach operacyjnych i podstawowych programach zanim staną się celem dla przestępców. Na targach CeBIT 2013 zademonstrowane zostaną także nowe produkty dla użytkowników indywidualnych – AntiVirus 2014, InternetSecurity 2014 i TotalProtection 2014 również wyposażone w technologie CloseGap.

CeBIT 2013 Premiery

Nowa technologia

Nowa technologia antywirusowa “Made in Germany”: G Data CloseGap. Światowa premiera odbędzie się na targach CeBIT w Hanowerze. Zupełnie nowa technologia w dziedzinie bezpieczeństwa obecna we wszystkich produktach G Data pozwoli na jeszcze lepszą i szybszą obronę przed złośliwym oprogramowaniem. Detale techniczne zostaną zaprezentowane przedstawicielom mediów na konferencji prasowej.

G Data Generacja 2014

Poniżej pełna lista produktów z rodziny G Data, które będą miały swoją premierę na targach CeBIT 2013.

Rozwiązania biznesowe

G Data zaprezentuje kolejną, już 12 odsłonę produktów G Data skierowaną do odbiorcy biznesowego, zawierającą G Data PatchManagement. Dzięki temu rozwiązaniu, firmy w końcu będą mogły zabezpieczać się przed błędami w oprogramowaniu, natomiast dzięki panelowi MobileAdministrator odpowiedzialni za bezpieczeństwo sieci w firmach będą mogli zarządzać zdalnie używając do administrowania chociażby smartfona.

Rozwiązania dla domu

Nowości w produktach skierowanych dla użytkownika domowego

  • NOWY SILNIK AV “Made in Germany” – G Data CloseGap
  • Autostart Manager
  • Całkowicie nowy interfejs użytkownika
  • Control Device – zarządzania i kontrola nad urządzeniami zewnętrznymi

TechnologyTalk & LabTalk

ShareEconomy

Na co powinien zwrócić uwagę klient biznesowy, by otwierające się przed nim możliwości nie zamieniły się w katastrofę dla bezpieczeństwa firmy.

Android jest wszędzie

W przyszłości ataki złośliwego oprogramowania nie będą ograniczały się jedynie do smartfonów i tabletów. Co raz częściej system ten pojawia się w samochodach i telewizorach co stwarza nowe obszary do ataku dla cyberprzestępców.

Smartfony koniami trojańskimi

Rozpoczęła się kolejna seria ataków na obiekty przemysłowe i przedsiębiorstwa. Eddy Willems – ekspert ds. Bezpieczeństwa IT – wyjaśni jak smartfony otwierają sieć firmową dla autorów złośliwego oprogramowania i szpiegów przemysłowych.

Internetowa wojna daleko za horyzontem:

Specjalista ds. bezpieczeństwa G Data Software – Eddy Willems przedstawia swój punkt widzenia odnośnie Stuxnet, Flame, Red October.

Ataki na firmy:

Jakie scenariusze ataków są najpopularniejsze? Wywiad z ekspertem G Data, szefem Security Labs – Ralfem Benzmüllerem.

Luki w zabezpieczeniach głównym problemem

Brak lub niewłaściwe zarządzanie aktualizacjami sprawia, że firmy staja się łatwym celem ataków.

Bring Your Own Device – nowy trend w firmach

W 54% przedsiębiorstw w Niemczech dozwolone jest używanie prywatnych urządzeń w sieci firmowej. W jaki sposób można być pewnym, że ten model użytkowania prywatnego sprzętu w celach służbowych nie zmieni się w katastrofę dla firmy?

Konferencja prasowa

Pierwszego dnia targów zapraszamy na konferencje prasową, która odbędzie się w godzinach od 12:00 do 13:30 w Convention Center w sali numer 12. To właśnie na spotkaniu z dziennikarzami G Data zaprezentuje swoje najnowsze produkty i innowacyjna technologie.

Po spotkaniu będzie możliwość przeprowadzenia rozmów i wywiadów z szefem G Data SecurityLabs Ralfem Benzmüller oraz menedżerami produktów G Data Jürgenem Küppersem i Dragmirem Vatkovem.

By zarejestrować się na konferencje prasową G Data prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: [email protected] Konferencja w języku niemieckim.