Kim Dotcom zapowiada dodatkowe usługi na MEGA

Me.ga będzie większe, lepsze, szybsze, mocniejsze i bezpieczniejsze
Me.ga będzie większe, lepsze, szybsze, mocniejsze i bezpieczniejsze

Wygląda na to, że Dotcom nie zrezygnował ze swoich planów podbicia i zrewolucjonizowania Sieci. Jego nowa usługa Mega, ma w perspektywie najbliższych lat zostać rozszerzona o usługi związane z komunikacją przez sieć – użytkownicy MEGA w “najbliższych latach” będą mogli założyć sobie szyfrowaną skrzynkę pocztową i skorzystać z szybszego sposobu komunikacji, tj. z komunikatora, który ma obsługiwać zarówno rozmowy tekstowe, głosowe jak i wideo.

Zapowiedź Dotcoma związana była z nawoływaniem do zaprzestania korzystania z usług firm zarejestrowanych w USA, czyli Gmaila, Skype’a czy iClouda. Dotcom argumentował to tym, że amerykańskie firmy, na polecenie NSA (Agencji Bezpieczeństwa Narodowego) muszą udostępnić prywatne dane wskazanych użytkowników.

Jak widać kontrowersyjny milioner i genialne dziecko Sieci w jednym nie zamierza “spuszczać z tonu”, jeśli chodzi o krytykę gigantów. Fanom Dotcoma przypominamy, że od oświadczenia na Twitterze do uruchomienia działających usług, które prywatność użytkownika stawiać będą ponad wszystko, minie sporo czasu, więc jeszcze nie usuwajcie swoich aktualnych skrzynek pocztowych.