Największa produkcja w historii polskiego 11bit Studios

Twórcy serii Anomaly zapowiedzieli swoją nową grę tajemniczym zwiastunem - nie zdradzili ani gatunku, ani nawet jej tytułu. Czy naprawdę ktoś w ciemno zdecyduje się na jej zakup?

Zwiastun ukazuje bardzo niewiele. Mamy dwóch mężczyzn, ubranych w skafandry/mundury kojarzące się niewątpliwie z serią Fallout lub innymi grami postapokaliptycznymi. Jest motor, opancerzony wóz i urządzenie przypominające antenę. W tle widać przebitkę na Amerykę Środkową i…to w zasadzie tyle. Sami twórcy prezentując grę wyrażają się o niej w superlatywach, nazywając ją „największą produkcją w ich historii”.

11bit Studios chce nagrodzić graczy, którzy odważą się im zaufać i przez 14 dni – dokładnie do czasu konkretnej zapowiedzi w dniu 28.02.2013r. – oferuje ową grę w cenie 50% tańszej niż w dniu premiery. Pod TYM linkiem możecie zamówić pre-order w cenie 7,49$ (około 22 zł). Nie jest to majątek, ale z drugiej strony kupuje się kota w worku.

Premiera gry zapowiedziana jest na II kwartał tego roku (platforma Steam dla PC i Mac), natomiast betatesty trybu multiplayer odbędą się pod koniec przyszłego miesiąca. Studio ruszyło także z dziennikiem developerskim. Jego pierwszy odcinek prezentujemy poniżej:

0
Źródło: 11bitstudios.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.