Nowy interfejs Playstation 4 robi ogromne wrażenie

Większość z tych obrazków widzieliśmy już na konferencji Sony, jednak forma ich prezentacji pozostawiała wiele do życzenia. Teraz możemy przyjrzeć im się dokładniej.

To najprawdopodobniej panel główny, który przywita nas po zalogowaniu się na swoje konto. Knack to ostatnia gra, w którą grał użytkownik konta zaprezentowanego poniżej. Jak widzicie, oprócz najważniejszej opcji: zagraj, na ekranie widać najpopularniejsze wideo z gry, liczbę znajomych, którzy mają ten tytuł, trofea, dodatki, etc…

A tak prezentuje się profil użytkownika. Henry od 40 minut gra w Knack, ma 46 znajomych, którzy z pewnością zostali poinformowali, że 3 minuty temu Henry opublikował wideo ze swojej gry w powyższy tytuł. Ciekawa ksywka swoją drogą, czyżby DayZ miał pojawić się na PS4?

A tu z kolei mamy podgląd na poczynania naszych znajomych. Jeśli ktoś właśnie w tym momencie powiedział na głos „O, Pinterest z niebieskim tłem” to niech nie myśli, że jest wyjątkowy. Henry ma dużo kobiet w znajomych.

A ten ekran prawdopodobnie pojawi się na ekranie, gdy wciśniemy przycisk „share” na padzie. Dostępne są trzy możliwości: wykonanie zrzutu ekranu, nagranie filmu i strumieniowanie obrazu.

Tak wygląda edytor wideo. Ten widok utwierdza mnie w przekonaniu, że nie da się zrobić dobrego i wygodnego edytora wideo obsługiwanego padem. Mam nadzieję, że się mylę.

A tak wygląda ekran, na którym możemy podglądać naszych znajomych podczas gry. Jest to najciekawszy obrazek, ze względu na niepozorną ikonkę w prawym górnym rogu streamu, z której wynika, że Sony podpisało umowę z Ustream. Zastanawiającym elementem jest panel komentarzy, które nie wskazują na autora publikowanego wpisu. Jeśli to ma tak wyglądać, to stwierdzam, że nie ma to sensu.

A tak wygląda podglądanie znajomych przez telefon komórkowy. Szkoda, że nie pokazano jak wygląda interfejs po obróceniu smartfona do pozycji horyzontalnej.

I to tyle, jak Wam się podoba?

0
Źródło: Gematsu.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.