Od dzisiaj multiplayer Uncharted 3 przechodzi na model F2P

Miesięcznie z rozgrywki wieloosobowej trzeciej części Uncharted korzysta ponad pół miliona osób. Model F2P ma przyciągnąć jeszcze większą ilość graczy - także tych, którzy nie mieli wcześniej okazji wcielić się w Nathana Drake'a.

Wszyscy użytkownicy PS3, którzy nie posiadają Uncharted 3 będą dziś mogli pobrać z PS Store darmowego klienta trybu multiplayer, który według słów Naughty Dog jest jednym z najbardziej ekscytujących doświadczeń wieloosobowych na konsoli Sony. To świetna wiadomość głównie dla osób, które do tej pory nie były zainteresowane trybem fabularnym Uncharted 3 i pomimo rewelacyjnych recenzji nigdy nie zdecydowały się na zakup gry.
Rozgrywka, choć bezpłatna będzie jednak ograniczona. Gracz będzie mógł rozwinąć postać tylko do 15 poziomu. By zdobywać dalsze doświadczenie i ulepszać postać będzie trzeba albo wykupić tańsze DLC odblokowujące następne 10 poziomów albo droższe, które zlikwiduje wszelkie limity. Ich ceny nie są jeszcze znane, ale przed zakupem warto będzie przeanalizować czy nie lepiej kupić po prostu pełną wersję gry w wersji Game of The Year, której cyfrowa edycja trafi także dzisiaj na PS Store. Wersja ta zawierać będzie wszystkie 12 map, tryb kooperacji i ponad 40 skórek postaci.
0
Źródło: PlayStation Blog
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.