Pierwszy, prototypowy gameplay z Dreamfall Chapters

To się nie może nie udać - Red Thread Games potrzebuje zaledwie 50 tys.$ by móc w przyszłym roku uraczyć nas kolejną częścią przygód Zoe Castillo. Dziś, gdy zbiórka przekroczyła próg 90% potrzebnej kwoty pokazali prototypowy gameplay z gry.

W porównaniu do większości projektów, które lądują na Kickstarterze ekipa z niezależnego studia Red Thread Games nie czekała długo z opublikowaniem powyższego gameplayu. I choć oczywiście pochodzi on z bardzo, bardzo wczesnej wersji gry to miło wiedzieć, że coś się dzieje. Twórcy obiecują mechanikę łączącą sterowanie postacią rodem z gier akcji połączoną ze standardowym systemem point’n’click znanym dobrze z gier przygodowych, a także dużą swobodę eksploracji i wiele zagadek do rozwiązania. Lokacja z gameplayu to Riverwood – las, który w końcowej wersji będzie o wiele bardziej magiczny i bajkowy.

Przy okazji studio ujawniło także kolejne cele, które mają zachęcić potencjalnych fundatorów do wspierania projektu. Jeśli Dreamfall Chapters przekroczy pulę 900 tys.$ twórcy przygotują wersję Linux i Mac. Najbardziej zadziwia jednak cel zatytułowany „The Longest Journey Home”, który zostanie wyjaśniony szerzej, gdy zbiórka zbliży się do granicy 2 mln $.

0
Źródło: Kickstarter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.