Pierwszy zwiastun The Walking Dead: Survival Instinct

Gdy jakiś czas temu do sieci wyciekł nieoficjalny gameplay gry Activision tłumaczyło, że ukazano "słabe fragmenty" i w ogóle przecież gra nie jest jeszcze ukończona! Tym razem możecie zobaczyć oficjalny materiał filmowy, który jest...niewiele lepszy.

The Walking Dead od Telltale Games

zostało przyjęte bardzo dobrze.

W tej grze najważniejszym elementem była sama fabuła i nasze decyzje, które wpływały na jej dalszy rozwój. Nie strzelaliśmy tutaj do zombie (no, poza paroma wyjątkami), a walcząc o życie wykonywaliśmy co najwyżej sekwencje QTE. Sukcesem okazała się w tym przypadku forma i mechanika, która przyniosła świeżość w gatunku gier o żywych trupach.

The Walking Dead od Activision natomiast będzie opowiadało historię bohaterów znanych z serialu: Daryla Dixona i jego brata Merle, którzy będą próbowali przedostać się za wszelką cenę do Atlanty. Fabularnie zatem poznamy ich przygody przed wydarzeniami z TV. W grze wcielimy się jedynie w pierwszego z braci. Rozgrywka z perspektywy pierwszej osoby będzie polegała nie tylko na bezpośrednich starciach z zombie. Będzie można skradać się, a twórcy zapowiadają, że przeciwnicy będą kierować się nie tylko wzrokiem, ale też słuchem i zapachem.

Osobiście trudno mi uwierzyć, że FPS od Activision będzie dobrą grą. Materiały, czy to oficjalne czy też nie, prezentują się raczej średnio. Z oceną musimy się jednak wstrzymać do premiery gry, która planowana jest na 29 marca tego roku na PC, PS3, Xboxa 360 i Wii U.

0
Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.