Po aktualizacji, w World of Warplanes gra się super!

World of Warplanes, obecnie w fazie zamkniętej bety, zostało zaktualizowane o kompletnie przemodelowany system lotu oraz poprawione sterowanie za pomocą myszy.

Nowy model lotu przynosi ze sobą znacznie poprawioną jakość podniebnej walki i zwiększony dynamizm starć. Zmiany pozwolą graczom mniej koncentrować się na meandrach sterowania, a bardziej na doskonaleniu podniebnych manewrów bojowych.

„6 miesięcy pracowaliśmy nad dopracowywaniem modelu lotu, tak aby był on dopieszczony w najdrobniejszych detalach i w końcu jesteśmy zadowoleni z rezultatów,” powiedział

Anton Sitnikau, producent World of Warplanes.

„Teraz gdy zmaksymalizowaliśmy wygodę i ergonomię sterowania samolotami, myślenie taktyczne i umiejętności bojowe wysuwają się na pierwszy plan.”

Nowy model lotu i lepsza kontrola za pomocą myszy idą w parze

z gruntownie poprawioną grafiką,

która doda wiarygodności intensywnym starciom. Więcej szczegółów dotyczących przeprowadzonych zmian w najnowszych pamiętnikach twórców dostępnych pod tym adresem ->

http://www.youtube.com/watch?v=8HYM6Vssnx0&feature=youtu.be

(polskie napisy dostępne są z poziomu Youtube po kliknięciu w opcję „capitions” i wybraniu opcji „polish’)

Od siebie muszę dodać, że przed aktualizacją spisywałem grę na straty. Właśnie przez sterowanie. To się jednak zmieniło. Po zaktualizowaniu klienta, nie mogę się oderwać. Grafika wygląda zdecydowanie lepiej (do tego stopnia, że czasem zapominam, że biorę udział w jakiejś bitwie), jednak największym plusem jest zdecydowanie nowy model sterowania. Szczerze i gorąco polecam zapisać się po dostęp do zamkniętej bety, albo czekać cierpliwie do premiery gry.

World of Warplanes będzie darmową grą, finansowaną przez system mikro-płatności, dostępny w grze.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.