Beyond: Two Souls – w końcu znamy dokładną datę premiery!

Od czasu zapowiedzi Beyond: Two Souls na zeszłorocznych targach E3 wszyscy fani Heavy Raina i miłośnicy psychologicznych thrillerów czekali z niecierpliwością dnia, w którym Quantic Dream ogłosi datę premiery gry. Dziś już wiemy, że minie jeszcze sporo czasu zanim poznamy dokładnie historię Jodie Holmes.

Beyond: Two Souls pojawi się w sprzedaży 8 października tego roku, wyłącznie na konsoli PS3. Fabuła gry opowie historię z 15 lat życia Jodie Holmes – dziewczyny, która od dzieciństwa posiadła pewne ponadnaturalne zdolności. Jodie jako jedyna komunikuje się z niewidzialnym bytem, Aidenem, który odmienił całkowicie jej życie.
Quantic Dream publikując powyższy trailer potwierdziło też wcześniejsze plotki o obecności aktora Willema Dafoe. W grze wcieli się on w postać Nathana Dawkinsa – naukowca pracującego dla rządu, który będzie badał zdolności Jodie. Dzięki zwiastunowi wiemy także, że oprócz Aidena – przyjaznego ducha – dziewczyna będzie mieć także kontakt z „potworami”, czyli prawdopodobnie innymi, ponadnaturalnymi istotami o złowrogich zamiarach. Poniżej możecie zobaczyć także materiał zza kulis, w którym Dafoe opowiada nieco o swojej roli. Widać też wyraźnie, że jego postać będzie miała przyjazny stosunek do głównej bohaterki.

0
Źródło: PlayStation Blog
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.