Finał turnieju Raidcall EMS One odbędzie się w Polsce!

Po niespotykanej dotąd w Europie frekwencji na turnieju Intel Extreme Masters w Katowicach, e-sportowa liga ESL powraca do Polski. Tym razem będziemy gościć najlepsze drużyny Doty 2.
Finały turnieju RaidCall EMS One, które odbędą się w kwietniu 2013 rozgrywane będą w dwóch dyscyplinach e-sportowych, czyli:

RaidCall EMS One Counter Strike: Global Offensive

Turniej w najnowszą wersję najpopularniejszej strzelanki sieciowej na świecie (ok, mogliśmy trochę przesadzić z tą najpopularniejszą) odbędą się w studiu ESL TV, w niemieckiej Kolonii. Osiem najlepszych zespołów wyłonionych z fazy grupowej będzie walczyć o główną nagrodę w wysokości 35’000$

RaidCall EMS One Dota 2

Po niewiarygodnej popularności Intel Extreme Masters, organizatorzy RaidCall EMS One stwierdzili, że nasz kraj to najlepszy wybór, jeśli chodzi o finały w Dota 2. Zważywszy na to, że pierwsza część Doty, która funkcjonuje jako mod do gry Warcraft 3 to nadal najpopularniejsza gra z gatunku MOBA na świecie, możemy czuć się wyróżnieni. Osiem najlepszych drużyn będzie walczyć o główną nagrodę w wysokości 156’000$ – kwota z pewnością motywuje do solidnego przygotowania się przed turniejem.
Termin finałów w Polsce to 20-21 kwiecień, miejsce w chwili obecnej nadal pozostaje tajemnicą. Organizator rzucił tylko enigmatycznym „gdzieś w pobliżu Katowic” – nie wiadomo, czy chodziło mu o Warszawę, Chorzów, czy Mysłowice (gdybyście nie wiedzieli, w Mysłowicach stykały się granice trzech zaborów – pruskiego, austro-węgierskiego i rosyjskiego)

Jak tylko dowiemy się, gdzie konkretnie odbędzie się impreza ESL w Polsce, damy Wam znać.

Aktualny przebieg rozgrywek grupowych znajduje się pod tym adresem: http://dota2.raidcall-emsone.com/

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.