Galaxy S IV: Zdjęcia i wideo z pokazem nowych funkcji!

Jednak nie ma konieczności czekania do wieczora – większość wiadomo już teraz. Zdjęcia i pokaz funkcji wideo nowego Galaxy S IV ujawnił chiński serwis
Galaxy S IV: Zdjęcia i wideo z pokazem nowych funkcji!

IT168

. Urządzenie wygląda jak odświeżony Galaxy S III i na dobrych fotografiach zyskuje dużo uroku.

Konfiguracja sprzętowa nowego Galaxy prezentuje się następująco. Ma 7,7 mm grubości, waży 138 g, a ekran ma 4,99″ i rozdzielczość 1080p. We wnętrzu znajduje się kamera 13 Mp i 8-rdzeniowy procesor Exynos 5410 taktowany zegarem 1,8 GHz. Układ wykorzystuje technologię big.LITTLE i w zależności od obciążenia używa 4 energooszczędnych rdzeni Cortex-A7, lub 4 bardzo szybkich Cortex-A15.

Za grafikę odpowiada procesor PowerVR SGX 544MP3 (iPhone 5 wykorzystuje SGX 543MP3, a Galaxy S III – Mali-400 MP4). Jest on zbliżony do tego ze smartfona Apple, ale działa ze znacznie wyższym taktowaniem – 533 MHz w porównaniu do 350 MHz w iPhone. Ponadto telefon ma 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci flash + slot kart microSD.

Na poniższych filmach zobaczycie nowe funkcje z Galaxy S IV. To m.in. automatyczna pauza, gdy nie patrzymy na ekran komórki. Jest też interfejs floating touch, przeglądanie stron i przerzucanie kart bez konieczności dotykania ekranu, a także odświeżony ekran blokady.

A więc, czy Galaxy SIV to totalna porażka?! Przeczytaj, co musi zrobić Samsung, żeby zapewnić swojemu nowemu smartfonowi sukces sprzedażowy!