Genius na sześciu frontach

Zestaw SW-G5.1 3500 składa się z pięciu satelit o mocy 10W każda oraz subwoofera o mocy 30W wyposażonego w membranę o średnicy 6,5 cala. Pasmo przenoszenia głośników zawiera się w przedziale 50Hz-20kHz. Duża moc i przestrzenny dźwięk powinny zapewnić realistyczne wrażenia w grach i filmach.
Genius na sześciu frontach

Głośniki Genius wykorzystują przewody RCA do podłączenia źródła przestrzennego dźwięku. Jednocześnie, za pomocą kabla jack 3,5mm, można podłączyć drugie urządzenie, np. smartfona.

Na przednim panelu subwoofera znajdują się przyciski służące do regulacji głośności i natężenia niskich tonów. Umieszczono tutaj również wejście liniowe i wyjście słuchawkowe. Dioda LED, zmieniając kolor podświetlenia panelu, sygnalizuje stan pracy urządzenia.

W zestawie z głośnikami znajduje się bezprzewodowy pilot, pozwalający na wybór trybu pracy (stereo/surround), regulację głośności i natężenia niskich tonów.

Zestaw głośników posiada 24-miesięczną gwarancję producenta, a sugerowana cena detaliczna Genius SW-G5.1 3500 wynosi 319 PLN brutto.