Miłość, higiena, potwory i dziwny, świecący kontroler

Powiedzieć o Tenya Wanya Teens, że zapowiada się kuriozalnie to zdecydowanie za mało.

Keita Takahashi

, projektant nietypowej gry jaką jest Katamari Damacy, razem ze swoją żoną oraz niezależnymi studiami Venus Patrol i Wild Rumpus, zapowiedzieli nową grę mającą należeć do „głupiutkich tytułów imprezowych”. Tym co ją wyróżni będzie z pewnością specyficzny kontroler, który aktualnie znajduje się jeszcze w fazie prototypowej. Na zdjęciu przypomina on co najwyżej segregator z szesnastoma, świecącymi przyciskami i dżojstikiem, ale kto wie. Może stanie się prawdziwym, imprezowym hitem, takim jak buzzery do serii quizów czy Move’y lub Kinect do tańca.

W każdym razie fabuła brzmi tak niedorzecznie, że z pewnością, będzie pasowała jak znalazł na zakrapiane party.

Tenya Wanya Teens

to bowiem opowieść o miłości, problemach z dorastaniem, higienie, potworach i szukaniu w lesie magazynów erotycznych. Bohaterowie w grze będą starali się desperacko zachować pozory normalności, powstrzymując się od wypowiadania niewłaściwych słów w niewłaściwym czasie. Jak będzie prezentowała się właściwa rozgrywka dowiemy się już w przyszłym tygodniu, ponieważ gra zostanie pokazana na Game Developer Conference. Sugerując się poniższym zdjęciem możemy przypuszczać, że gra zostanie wydana na PC.

0
Źródło: Eurogamer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.