Nadchodzi druga gra na Wonderbooka

Na to pytanie uzyskamy odpowiedź już w maju - wtedy bowiem "Diggs Nightcrawler" trafi do sprzedaży.
fot.materiały prasowe

fot.materiały prasowe

Wonderbook

, czyli interaktywna książka przeznaczona do konsoli PS3 wykorzystująca technologię rozszerzonej rzeczywistości pojawiła się na rynku w zeszłorocznym okresie świątecznym i mimo tego, że oferowała wtedy tylko jeden tytuł – Księgę Czarów – dedykowany głównie najmłodszym (5-6 letnim dzieciom) sprzedała się bardzo dobrze. Opinie recenzentów były podzielone, ale wszyscy byli zgodni co do jednego – Wonderbook w idealny sposób łączy walory tradycyjnych książek i przenosi je na inny poziom. O prawdziwym sukcesie tego urządzenia peryferyjnego zdecydują jednak gry.

I tak w niecałe pół roku po premierze pierwszego tytułu pojawi się następny – tym razem kierowany dla nieco starszych dzieci.

Diggs Nightcrawler

(nie wiadomo jeszcze czy pojawi się polski odpowiednik tej nazwy) będzie opowieścią detektywistyczną, w której główny bohater, robak Diggs, będzie starał się rozwikłać pewną zagadkę. Gracz pozna także inne postacie, m.in. trzy świnki, które spełnią rolę niezbyt rozgarniętych policjantów wciąż pałętających się pod nogami. Według wcześniejszych zapowiedzi Sony tytuł ten zostanie w pełni spolszczony. Poniżej możecie obejrzeć trailer gry w języku angielskim.

0
Źródło: PlayStation Blog
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.