Nowości i plany wydawnicze CDP.pl na ten rok

Od dziś w sprzedaży cyfrowe książki i komiksy - zobacz co jeszcze zaoferuje polski dystrybutor.

Od dziś na CDP.pl możecie kupować cyfrowe książki i komiksy – na start pojawiło się 50 tytułów, wśród których znajdziecie takie pozycje jak „Jeż Jerzy”, saga o Wiedźminie (po raz pierwszy w formie elektronicznej) i parę książek do systemów RPG. Skromnie, ale pamiętajmy, że to dopiero początek.

Oferta powiększyła się także o gry wyścigowe od Codemasters: F1 Race Stars, DiRT Showdown, F1 2012. Niedługo ruszy także przedsprzedaż GRID 2, który doczeka się pełnej, polskiej lokalizacji. Współpraca z Disney’em zaowocuje także wydaniem latem gry dedykowanej młodszym graczom, czyli Disney Infinity. Ta produkcja będzie także wydana w języku polskim.

CDP.pl nie zapomina także o klasycznej dystrybucji pudełkowej. W tym roku w ofercie firmy znajdzie się między innymi kolejna część sagi Starcraft – w „Heart of the Swarm” oraz „Farming Simulator 2013” na Xboxa 360 i PS3.

Prężnie rozwijający się dział Gier bez prądu również pokazał nowości na 2013 rok – kolejny dodatek do słynnej gry karcianej Magic The Gathering – Dragon’s Maze dostępny będzie już w maju. Oprócz niego „duel decks” Sorin vs. Tibalt, czyli specjalnie przygotowane talie gotowe do gry zaraz po otwarciu. Miłośnicy klasycznych gier planszowych powinni wypatrywać tytułu „Axis&Allies

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News