Pokaż światu swoje „tajniki gry” – konkurs PlayStation

Konkurs o nazwie "Ways of Play" ma na celu rozpropagowanie grania w trybach wieloosobowych. Sony przygotowało kilka "mantr graczy", do których można stworzyć wideo, zrobić zdjęcie lub ilustracje - ale równie dobrze można wykorzystać własne pomysły. Warunek jest jeden - praca musi dotyczyć gier dostępnych na platformach Sony (PS3 i PS Vita).

Sony chce by gracze podzielili się swoimi przeżyciami związanymi z graniem online. Szuka humorystycznych, zaskakujących i oryginalnych prac, które pokażą, że granie w kooperacji z żywą osobą lub przeciwko innym graczom bije na głowę zabawę ze sztuczną inteligencją.

By wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie talenthouse.com i przesłać pracę w wybranym formacie. Konkurs zakończy się 7 kwietnia. Sony wytypuje 9 laureatów (dodatkowo jednego wybierze publiczność), którzy otrzymają nagrodę 1000 Euro. Wyróżnione zostanie też 10 prac, których autorzy otrzymają PS Vitę i subskrypcję PS+. Ogłoszenie wyników nastąpi 14 maja.

Powyżej możecie zobaczyć przykładową inspirację w formie wideo, natomiast Sony proponuje też kilka „mantr”, które można wykorzystać w pracy:

  • „Kolejny dzień, kolejna apokalipsa”
  • „Dzisiaj noob, jutro bohater”
  • „Gdy problem Ci doskwiera, przyda się lepsza giwera”
  • „Pary, które wspólnie grają nigdy się nie rozstają”
  • „Ten się śmieje, kto ma większą spluwę”
  • „W miłości i na wojnie z kosmicznymi zombie wszystkie chwyty dozwolne”
0
Źródło: VG24/7
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.