Premiera gry Sniper: Ghost Warrior 2 już jutro!

Wytęż wzrok, wstrzymaj oddech i przygotuj się na snajperskie wydarzenie roku. Sniper: Ghost Warrior 2 już od jutra będzie dostępny w sklepach na całym świecie, również w Polsce, na Xbox 360 i PlayStation 3 w cenie 149,99 zł oraz na komputery PC w cenie 79,99 zł. Firma CI Games wyprodukowała ponad milion egzemplarzy gry Sniper: Ghost Warrior 2 i dostarczyła je już do sklepów na całym świecie.

„Sniper: Ghost Warrior 2 to idealna propozycja dla wszystkich entuzjastów nowoczesnych gier militarnych. Pełna napięcia, taktyczna walka snajperska w przepięknych lokacjach, została wiernie odwzorowana dzięki niesamowitemu silnikowi CryENGINE 3” – mówi Marek Tymiński, szef CI Games. – „Co więcej, już dzisiaj zapowiadamy pierwsze darmowe DLC skierowane do miłośników trybu wieloosobowego. Dodatek będzie zawierał dwie nowe mapy i świetny dodatkowy tryb gry. Posiadaczy komputerów ucieszy na pewno wiadomość, że już lada moment wersja PC doczeka się również darmowego dodatku, który pozwoli wykorzystać wszystkie możliwości oferowane przez DirectX 11.”

Zapowiedziany dzisiaj darmowy dodatek wprowadzi do trybu multiplayer dwie nowe mapy (Temple Crossing i Tower Defense) oraz zupełnie nowy tryb gry. DLC będzie dostępne w ciągu kilku najbliższych tygodni na Xbox LIVE Arcade, PlayStation Network i PC. Niedługo pojawi się również rozszerzenie dla wersji PC, które umożliwi obsługę wszystkich narzędzi DirectX 11. Sniper: Ghost Warrior 2 to pierwsza wieloplatformowa gra skupiająca się na oddaniu wyjątkowych doświadczeń pracy współczesnego snajpera. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych możliwości silnika CryENGINE 3, gra pozwoli przenieść się w stworzone z, jak nas zapewniają twórcy gry, niezwykłą precyzją lokacje, gdzie gracze stoczą walkę z przeciwnikami posiadającymi rozbudowaną SI.

Oferujący bogaty arsenał i, według zapewnień CI Games, wiernie oddaną fizykę, Sniper: Ghost Warrior 2 to połączenie wyzwań, napięcia i wartkiej akcji. Gra Sniper: Ghost Warrior 2 będzie dostępna od 15 marca na całym świecie na Xbox 360, PlayStation 3 w cenie 149,99 zł oraz na PC w cenie 79,99 zł.

0
Źródło: CI Games
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.