Toshiba prezentuje telewizor LED dla… studenta!

Toshiba prezentuje telewizor LED dla… studenta!

Nowymi, niewielkimi telewizorami Toshiba celuje w pokoje dziecięce, sypialnie, kuchnie czy studenckie stancje. W skład serii L1 i W1 wejdą urządzenia o przekątnych ekranów od 22″ (55 cm) do 32″ (80cm), wszystkie z możliwością odbioru cyfrowej telewizji naziemnej. Dostępne będą też coraz popularniejsze, białe wersje urządzeń.

Pierwszy model z serii Toshiba L1 wyposażony jest w ekran Full HD o przekątnej 22″ (55 cm) z odświeżaniem 100Hz. Linia W1 to z kolei ekrany 24- i 32-calowe o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli.

Obie serie wyposażone są w tuner DVB-T do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej, DVB-C dla telewizji kablowej oraz możliwość odbioru sygnału analogowego. Posiadają też złącze HDMI, pozwalające na podłączenie odtwarzacza Blu-Ray czy konsoli do gier oraz wbudowane złącze USB z możliwością odtwarzania filmów i zdjęć z zewnętrznych nośników. Wszystkie dysponują systemem dźwięku Dolby Digital Plus z technologią redukującą niedoskonałości skompresowanych formatów audio.

Sugerowane ceny detaliczne urządzeń będą wynosiły już od 899 złotych brutto (22 calowy telewizor z serii L1) i 1199 złotych brutto ( w przypadku 24-calowego telewizora z serii W1).