W połowie lata pogramy polskim odpowiednikiem Indiany Jonesa

Polskie studio The Farm 51 ogłosiło dzisiaj datę premiery ich nowej, przygodowej gry akcji z perspektywy pierwszej osoby. Ciężko powiedzieć, czy dorówna swoim rozmachem serii Uncharted, ale dawno na pecetowym rynku nie było gry w takich klimatach.

W Deadfall Adventures wcielimy się w poszukiwacza przygód – Jamesa Lee Quatermaina, który razem z koleżanką ze studiów i zarazem amerykańską agentką wybiorą się w pełną niebezpieczeństw podróż do Egiptu. Ich celem jest odnalezienie starego artefaktu – Serca Atlantydy -, który według legend ma posiadać moce regenerujące. Ponieważ zaś akcja gry rozgrywka się w roku 1938, owym artefaktem interesuje się też nazistowska organizacja Ahnenerbe, która zamierza go wykorzystać do okultystycznych (i z pewnością niecnych) celów.
Pod względem mechaniki będziemy mieć tu do czynienia z grą akcji z perspektywy pierwszej osoby, w której rozwiązywanie zagadek logicznych będzie postawione na równi z elementami walki. Deadfall Adventures oparty jest na silniku Unreal Engine 3 i trzeba przyznać, że wizualnie prezentuje się nieźle. Fani eksploracji powinni być także zadowoleni ponieważ oprócz Egiptu w grze zobaczymy także arktyczną tundrę i amazońską dżunglę.
Premiera gry na PC i Xboxa 360 datowana jest na 30 lipca br.
0
Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.