Zmiana baterii w myszce? Zapomnij!

Mysz NX-6500 posiada sensor optyczny o czułości 1200dpi oparty o promienie podczerwone. Nowa technologia pracy sensora optycznego skutkuje zmniejszonym poborem energii. Dzięki temu mysz powinna pracować na jednej baterii AA nawet 18 miesięcy. Dodatkowe wydłużenie czasu pracy można uzyskać przez wyłączanie jej za pomocą przełącznika na spodzie urządzenia.
Zmiana baterii w myszce? Zapomnij!

Mysz posiada niewielkie rozmiary, a jej stalowy kolor i obudowa wykonana z materiału przypominającego szczotkowane aluminium sprawiają, że pasuje do każdego laptopa i ultrabooka. Boki urządzenia pokryte są gumą, dzięki czemu mysz pewnie trzyma się w dłoni.

Mysz komunikuje się z komputerem za pośrednictwem niewielkiego dongla USB. Połączenie odbywa się w paśmie 2,4GHz, a jego efektywny zasięg wynosi do 10 metrów.

W zestawie z myszką znajduje się bateria AA oraz zaczep Stick’N’Go pozwalający przymocować urządzenie do powierzchni laptopa podczas transportu.

Mysz Genius NX-6500 posiada 24-miesięczną gwarancję producenta, a jej sugerowana cena detaliczna zostanie zaprezentowana w drugim kwartale 2013 r.