Beyond: Two Souls – najbardziej wzruszająca gra tego roku?

Rzadko kiedy w grach z perspektywy trzeciej osoby potrafimy na tyle mocno utożsamić się z bohaterem, by jego los istotnie nas przejmował. Quantic Dream podeszło do tematu bardzo oryginalnie, pozwalając nam poznać Jodie na przestrzeni 15 lat życia.

Najnowszy trailer pokazuje nam, że życie Jodie nie będzie usłane różami. Dziewczyna od dzieciństwa spotyka się z brakiem akceptacji, nawet wśród najbliższych jej osób. Strach związany z towarzystwem niewidzialnego bytu – Aidena – który najwyraźniej nie raz będzie ingerował w jej życie pogłębia się coraz bardziej. Jej unikalna zdolność przyciągnie osoby, które najpewniej będą chciały ją w jakiś sposób wykorzystać. A jej jedyny przyjaciel, Nathan nie zawsze będzie mógł jej pomóc.

Jakiś czas temu Quantic Dream wysłało do zagranicznych redakcji tysiąc-stronicową, pustą księgę, która miała zobrazować wielkość samego scenariusza do gry. Biorąc pod uwagę dorobek firmy i widząc pierwsze nagrania jestem przekonana, że Beyond: Two Souls może być najbardziej emocjonalnym doświadczeniem tego roku. Premiera gry na PS3 będzie mieć miejsce 8 października tego roku.

Poniżej znajdziecie 35-minutowy gameplay z etapu, w którym główna bohaterka żyje na ulicy. Materiał ten został opublikowany w czasie trwania Tribeca Film Festival. Ja nie oglądam bo nie chcę robić sobie spoilerów więc pamiętajcie – robicie to na własne ryzyko;).

0
Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.