Beyond: Two Souls – najbardziej wzruszająca gra tego roku?

Quantic Dream ujawniło nowy trailer i aż 35-minutowy gameplay!

Najnowszy trailer pokazuje nam, że życie Jodie nie będzie usłane różami. Dziewczyna od dzieciństwa spotyka się z brakiem akceptacji, nawet wśród najbliższych jej osób. Strach związany z towarzystwem niewidzialnego bytu – Aidena – który najwyraźniej nie raz będzie ingerował w jej życie pogłębia się coraz bardziej. Jej unikalna zdolność przyciągnie osoby, które najpewniej będą chciały ją w jakiś sposób wykorzystać. A jej jedyny przyjaciel, Nathan nie zawsze będzie mógł jej pomóc.

Jakiś czas temu Quantic Dream wysłało do zagranicznych redakcji tysiąc-stronicową, pustą księgę, która miała zobrazować wielkość samego scenariusza do gry. Biorąc pod uwagę dorobek firmy i widząc pierwsze nagrania jestem przekonana, że Beyond: Two Souls może być najbardziej emocjonalnym doświadczeniem tego roku. Premiera gry na PS3 będzie mieć miejsce 8 października tego roku.

Poniżej znajdziecie 35-minutowy gameplay z etapu, w którym główna bohaterka żyje na ulicy. Materiał ten został opublikowany w czasie trwania Tribeca Film Festival. Ja nie oglądam bo nie chcę robić sobie spoilerów więc pamiętajcie – robicie to na własne ryzyko;).