Disney Infinity, czyli wirtualne pudełko z zabawkami

Disney Infinity ma być olbrzymią piaskownicą, wypełnioną po brzegi znanymi bohaterami z unikalnymi właściwościami, w której nikt nie będzie nas do niczego zmuszał. Część osób będzie mogła eksplorować lokacje związane z konkretnym tytułem, inni będą mogli budować własne krainy, a jeszcze następni zmierzą się ze sobą w mini-grach.

Disney Infinity może powtórzyć sukces serii

LittleBigPlanet

znanej z PS3, tym bardziej, że będzie

multiplatformowy

– gra ma być dostępna na PS3, Xboxie 360, Wii U i PC pod koniec sierpnia. Tytuł zapowiada się interesująco głównie ze względu na Toy Box – czyli tryb, w którym możemy dowolnie kształtować całą zabawę, począwszy od tworzenia samych lokacji, aż do wymyślania własnych zabaw z ulubionymi bohaterami filmów Disneya: Buzzem, Jackiem Sparrow’em, Iniemamocnymi, Ralphem Demolką i wieloma innymi – co zresztą najlepiej ilustruje poniższy trailer.

Ale trzeba też pamiętać o tym, że nie tylko wyobraźnia ograniczy naszą zabawę, ale także stan naszych portfeli. Podobnie jak w Skylanders, tak i tutaj by otrzymać możliwość rozgrywki konkretnym bohaterem będzie trzeba zakupić fizyczną figurkę, którą będzie umieszczać się na specjalnej podstawce USB, która w „magiczny” sposób ożywi postać na ekranie i odblokuje dostęp do świata i elementów z nią związanego.

Polskim dystrybutorem został CDP.PL. Cena zestawu startowego będzie wynosić około 230 zł. Pojedyncza figurka – 40 zł.

0
Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.