GLaDOS jeszcze w tym miesiącu zacznie rozdawać karty

Telltale Games zapowiedziało drugą część gry Poker Night, w której gracze zasiądą przy jednym stole z takimi bohaterami jak: Sam, Claptrap, Brock Samson czy Ash Wiliams.

Dwa lata temu Tellatale Games, znany producent gier przygodowych, postanowił odpowiedzieć na pytanie: „Czym zajmują się bohaterowie gier wideo i seriali animowanych po właściwej pracy?”. Tak właśnie powstał Poker Night at the Inventory, gdzie przy jednym stoliku zasiadły postacie znane z Team Fortress, Sam & Max i Penny Arcade. Pomysł najwyraźniej chwycił skoro studio postanowiło wydać drugą część gry.
W Poker Night 2 zmierzymy się z czterema bohaterami: Samem (znanym z serii gier przygodowych Sam & Max), Claptrapem (Borderlands), Brockiem Samsonem (z serialu The Venture Bros) oraz Ashem Wiliamsem (z filmu”Armia Ciemności). Doborowe towarzystwo uświetni swą obecnością GLaDOS, która wcieli się w rolę krupiera. Rozgrywka będzie opierała się na zasadach pokera (Texas Hold’em i Omaha), ale dla fanów gier wideo największą zaletą tej gry będą z pewnością zabawne komentarze znanych i lubianych postaci. Twórcy zapowiadają, że bohaterowie będą żywo reagować na różne zagrywki i sprawią, że każda partia będzie unikalna.

Oprócz samej satysfakcji z gry, użytkownicy, którzy osiągną określone cele otrzymają bonusowe nagrody w postaci akcesoriów i skórek dla gier Team Fortress 2 i Borderlands 2, a także avatary i motywy tematyczne dla PS3 i Xboxów 360.
Poker Night 2 pojawi się na PSN, Xbox Live i Steam (oraz innych,niezapowiedzianych platformach – prawdopodobnie systemach mobilnych) jeszcze w tym miesiącu. Cena nie została podana, ale możemy przypuszczać, że tak jak w przypadku poprzednika będzie ona wynosiła około kilkunastu złotych.
0
Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.