Invizimals wracają! Teraz w odsłonach na PS3 i PS Vita

Tak, tak - to te kolorowe stworki, które kolekcjonuje się niczym Pokemony, trenuje je i wystawia do walki przeciwko innym potworom lub graczom. Gra zdobyła popularność na PSP, które dzięki wbudowanej kamerze przenosiło świat gry do naszej rzeczywistości.Teraz zagości także na PS3 i PS Vicie.

Invizimals: The Alliance będzie bardzo przypominało swą mechaniką grę z PSP, ale dzięki nowym możliwościom PS Vity (dotykowe ekrany, przednia kamera, sensor ruchu) będzie stała na dużo lepszym poziomie. Zadaniem gracza będzie szukanie w otoczeniu tytułowych istot (w sumie będzie ich 150) i szkolenie ich, by mogły pokonać przeciwników, którzy zaatakowali ich wioskę. Oczywiście główną osią zabawy nadal pozostaną pojedynki.
Invizimals: The Lost Kingdom z kolei, które ukaże się na PS3 będzie typową, przygodową grą akcji dla dzieci, w której najmłodsi wcielą się w chłopca Hiro. Bohater przypadkowo odkrył portal do świata Invizimali, który właśnie przeżywa oblężenie armii robotów. By pomóc stworkom Hiro będzie mógł wykorzystać ich właściwości, które pomogą mu w rozwiązywaniu licznych zagadek i pokonaniu wroga.

Gry będą wspierać funkcję cross-play. Invizimale wyszkolone w wersji na PS Vita będą mogły być przeniesione do wersji na PS3 i na odwrót. Data premiery obu gier nie jest jeszcze znana.

0
Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.