nju mobile: tanio i bez zobowiązań

Klienci, którzy szukają tanich usług komórkowych mogą skorzystać z wyjątkowej oferty nju mobile, w której nie trzeba podpisywać umowy na 24 czy nawet na 12 miesięcy i nie ma abonamentu. Umowa z nju mobile obowiązuje tylko przez 30 dni i automatycznie się przedłuża. Dzięki temu można z niej zrezygnować bez żadnych kar w dowolnym czasie – zawsze ze skutkiem na koniec kolejnego okresu rozliczeniowego.
nju mobile: tanio i bez zobowiązań
nju mobile - atrakcyjna, acz skomplikowana oferta

nju mobile – atrakcyjna, acz skomplikowana oferta
 • nju z rachunkiem ale bez cyrografu

W nju z rachunkiem nie ma abonamentu i wliczonych do niego usług. Jest zamiast tego opłata minimalna – 9 zł miesięcznie, którą można w całości wykorzystać na dowolne usługi rozliczane według cennika:

usługa

cena

1 min. połączenia głosowego

19 gr

SMS

9 gr

MMS

19 gr

Internet – 1 MB

19 gr

roaming

stawki wg. eurotaryfy – płatne dodatkowo

 • rozmowy bez limitu za 29 zł

Użytkownicy intensywnie korzystający z usług, w nju z rachunkiem, z góry wiedzą, że nigdy nie będzie on wyższy niż określona kwota maksymalna – dla krajowych połączeń telefonicznych (29 zł), SMS-ów (9 zł), czy mobilnego Internetu (19 zł). Obowiązuje prosta zasada: do osiągnięcia kwot maksymalnych, poszczególne rodzaje usług są rozliczane zgodnie z cennikiem. Po osiągnięciu kwoty maksymalnej dalsze korzystanie z usługi jest bezpłatne, a liczba minut za połączenia krajowe, SMS-ów i połączeń z Internetem nie jest limitowana z zastrzeżeniem, że po wykorzystaniu 1 GB na transmisję danych prędkość transmisji zostanie ograniczona. Kwoty maksymalne są rozliczane oddzielnie, co oznacza, że maksymalny rachunek za wszystkie usługi w ofercie podstawowej wyniesie nie więcej niż 57 zł (29 zł + 9 zł +19 zł).

 • więcej Internetu

Użytkownicy bardzo intensywnie korzystający z Internetu mają do dyspozycji dodatkowe pakiety na transmisję danych, dzięki którym po wykorzystaniu 1 GB transferu mogą przyspieszyć prędkość kolejnych połączeń z siecią. Do wyboru są:

 • 350 MB za 5 zł,
 • 700 MB za 7 zł.
 • na ratunek

Z usług nju z rachunkiem można korzystać nawet jeśli zapomniało się na czas opłacić rachunek. Dzięki usłudze skarbonka można szybko odblokować swój numer, doładowując go podobnie jak w ofercie na kartę.

 • łatwo zacząć – to nic nie kosztuje

Aby skorzystać z nju z rachunkiem wystarczy zamówić kartę SIM na stronie www.njumobile.pl. Zostanie ona dostarczona bezpłatnie wraz z umową na adres klienta. Aktywacja karty SIM w nju z rachunkiem dla wszystkich klientów wybierających e-fakturę jest bezpłatna,

 • nju na kartę

Dla zwolenników usług na kartę, nju mobile ma takie same (jak w ofercie z rachunkiem) ceny za połączenia krajowe i SMS-y do wszystkich sieci oraz na Internet. Aby zacząć korzystać wystarczy kupić starter za 5 zł lub 20 zł, albo przenieść numer do oferty nju.

Użytkownicy nju na kartę mają do wyboru osiem wartości doładowań konta, które mogą wykonać używając kart zdrapek oraz doładowań elektronicznych Orange. W zależności od kwoty wybranego doładowania przedłużają ważność swojego konta nawet na więcej niż rok.

Doładowania w nju mobile

wartość doładowania

ważność konta dla połączeń wychodzących, SMSów i internetu

Ważność konta dla odbierania połączeń
i SMSów

5 zł

7 dni

7 dni

10 zł

10 dni

10 dni

25 zł

93 dni

186 dni

35 zł

279 dni

40 zł

372 dni

50 zł

186 dni

100 zł

200 zł

 • do wszystkich: wszystko bez limitów, za 2 zł dziennie

Dla tych, którzy codziennie dużo rozmawiają, SMS-ują i surfują w Internecie, nju na kartę ma usługę do wszystkich. Aktywując ją za 2 zł, przez 7 kolejnych dni można korzystać z nielimitowanych połączeń krajowych i SMSów do wszystkich sieci, a także mobilnego internetu (do 100 MB z pełną prędkością), płacąc nie więcej niż 2 zł dziennie. Usługę do wszystkich można aktywować wielokrotnie – bez ograniczeń.

 • Internet na kartę

Dla użytkowników, którym 100 MB danych na dobę nie wystarczy lub nie korzystają z usługi do wszystkich, nju na kartę oferuje dodatkowe pakiety na Internet za 7 zł. W pakiecie jest 350 MB na transmisję danych, do wykorzystania w ciągu 31 dni. Liczba aktywowanych pakietów nie jest ograniczana.

 • za granicę

W nju mobile można korzystać również z połączeń międzynarodowych, roamingu i usług premium. Ceny tych usług w ofercie z abonamentem i na kartę są takie same,a poziom ich cen nie odbiega od dostępnych w najlepszych ofertach na rynku.