Ruszyło nowe Indie Royale – sprawdź co dostaniesz za mniej niż 20 zl

Kolejny raz wszyscy fani gier niezależnych mają okazję się obłowić. Na chwilę obecną ujawniono dopiero cztery z siedmiu tytułów, ale wystarczy porównać ich ceny na Steam by wiedzieć, że na takiej paczce można zaoszczędzić prawie dziesięciokrotność ich wartości.

Pakiet 7 gier działających na komputerach PC,Mac i Linux możecie zakupić na stronie http://www.indieroyale.com/. Na chwilę obecną minimalna stawka, za którą je dostaniecie to 4,21 Euro czyli około 18 zł. Akcja potrwa jeszcze tylko 5 dni więc warto skorzystać z okazji jak najszybciej, tym bardziej, że wraz z ilością kupujących cena raczej wzrośnie niż zmaleje.

Na razie ujawniono dopiero cztery tytuły, ale dam sobie jeszcze uciąć rękę, że skoro tematyka zestawu odnosi się do Księżyca to z pewnością dorzucone zostanie jeszcze fenomenalny To The Moon, który jest wart absolutnie każdych pieniędzy. A oficjalnie w zestawie znajdują się:

  • Back to the Future: The Game – przygodowa gra od Telltale Games odnosząca się do filmu „Powrót do Przyszłości”
  • Pid – gra platformowo-logiczna w ciekawym, melancholijnym klimacie
  • Cargo Commander – platformówka w cell-shadingu rozgrywająca się w kosmosie
  • Dungeon Hearts – gra logiczna z gatunku dopasuj 3 kolory, ale zrealizowana w nietypowej konwencji
0
Źródło: Indie Royale
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.