The Realm – historia przyjaźni dziewczynki i golema

Studio Atomhawk Design specjalizujące się głównie w tworzeniu grafik koncepcyjnych i projektów wizualnych do wielu znanych gier m.in. Enslaved, Mortal Kombat, Driver: San Francisco postanowiło w końcu zabrać się za własną grę. Do tego potrzebny jest nie tylko talent, ale także i pieniądze.

Twórcy przez 29 dni na Kickstarterze będą starali się zdobyć 195 tys. funów, które zamierzają zainwestować w produkcję gry. O ile biorąc pod uwagę portfolio studia możemy być spokojni o bogatą oprawę wizualną The Realm, tak wzlędem samej rozgrywki pozostaje mieć tylko nadzieję, że twórcy nie zawiodą naszych oczekiwań.

The Realm

będzie grą przygodową point&click, w której wcielimy się w dwójkę bohaterów – blondwłosą dziewczynkę Sarinę i potężnego, kamiennego golema Toru. Podobnie jak w Enslaved akcja gry rozegra się w dalekiej przyszłości, w której natura wygrała z technologią. Ludzie znów żyją w małych skupiskach, a magia i mistycyzm są na porządku dziennym. Bohaterowie poznają się w momencie, gdy dziewczynka decyduje się wyruszyć w podróż, by odnaleźć lekarstwo dla chorej matki. Wykorzystując ich unikalne właściwości gracz będzie towarzyszył im w wyprawie, rozwiązując po drodze liczne zagadki i chroniąc ich przed przeciwnościami losu.

Jeśli zbiórka na Kickstarterze zakończy się sukcesem twórcy przewidują premierę gry na komputery PC, Mac i tablety w przeciągu 8 miesięcy.

0
Źródło: Kickstarter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.