Ułóż nagą Triss – CDP.PL ruszyło z przedsprzedażą wiedźmińskich puzzli

Do czasu premiery Wiedźmina 3 fani Geralta i pięknej Triss będą mieli co robić. CDP.pl przygotowało cztery zestawy puzzli, które od dzisiaj można nabyć w przedsprzedaży.

Już dziś rusza przedsprzedaż Kolekcjonerskich Puzzli Fantasy. Wiedźmińskie puzzle można zamówić w preorderze wyłącznie na stronie http://puzzle.cdp.pl, a na pierwszych klientów czekają unikatowe wiedźmińskie gadżety! Puzzle składają się z 1500 elementów i dostępne są w czterech oryginalnych wzorach:

Triss Merrigold, Dziki Gon, Geralt i Smok oraz Geralt i Draug.

W skład każdego zestawu Kolekcjonerskich Puzzli Fantasy wchodzą:

• Puzzle 1 500 elementów, które po złożeniu tworzą obraz o wymiarze 85 na 58 cm,

• Plakat w rozmiarze 85 na 58 cm ułatwiający składanie,

• Unikatowy klucz produktu dający dostęp do specjalnych promocji,

• Ekskluzywne kolekcjonerskie pudełko.

Puzzle dostępne są w cenie

59,99 zł.

Dla zamawiających w przedsprzedaży przygotowaliśmy specjalną atrakcję. Każdy, kto zakupi puzzle w preorderze, otrzyma kolekcjonerską monetę nilfgaardzkiego grosza .

Dodatkowo pierwszych 100 klientów składających zamówienia otrzyma unikatowe wiedźmińskie gadżety: karty firmy Piatnik do gry w krasnoludzkiego Gwinta, zestawy Yarpena Zigrina do gry w kościanego Pokera, prawdziwe temerskie oreny prosto z mennicy króla Foltesta inne upominki.

Niespodzianka czeka także tych klientów, którzy zakupią wszystkie cztery wzory.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.