Walkę na Czerwonej Planecie zacząć czas

Nowa gra akcji z elementami RPG utrzymana w cyberpunkowym klimacie dzisiaj debiutuje na Steam. Z tej okazji twórcy - Spiders Studio - wypuściło nowy zwiastun oraz udostępniło wymagania sprzętowe gry.

Sto lat temu na Marsie miała miejsce poważna katastrofa, która pogrążyła kolonię ludzką w kompletnym chaosie. Władza została podzielona między dwoma korporacjami, które ciągle toczą wojnę o najważniejszy surowiec – wodę.Akcja gry rozpoczyna się w momencie, gdy więzień jednej z frakcji spotyka na swojej drodze Roy’a – cynicznego renegata, który decyduje się przechować pewien dziennik, wplątując się przy okazji w intrygę, która zaważy o losach całej kolonii.

Pod względem mechaniki mamy tu do czynienia z grą akcji z perspektywy trzeciej osoby i elementami gier RPG (wybory moralne, drzewko rozwoju postaci). Mars: War Logs pojawi się w trzecim kwartale tego roku także na PS3 i Xboxie 360. Poniżej zamieszczamy minimalne wymagania sprzętowe wersji PC, która jest już dostępna na Steam w cenie 19,99 Euro.

Minimalne wymagania sprzętowe:

System: Windows XP SP3/Windows Vista SP2/Windows 7/Windows 8
Procesor: AMD/Intel Dual-Core 2.2 GHZ
Pamięć: 2048 MB RAM
Karta graficzna: 512 MB kompatybilna z DirectX 9.0 i shader’ami 4.0
Dysk twardy: 3 GB HD wolnego miejsca na dysku

0
Źródło: VG24/7
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.